Citroen представив новий С3 Aircross

19.04.2024   18:31    606

CITROЁN демонструє перші зображення абсолютно Нового CITROЁN C3 Aircross, який наслідує дизайнерський стиль Нового CITROЁN C3, пропонує додатковий внутрішній простір та максимальний комфорт в салоні, а також готовий «струснути» клас B-SUV завдяки дуже конкурентному ціновому позиціонуванню. Обидві моделі – Новий CITROЁN С3 та CITROЁN C3 Aircross – базуються на платформі Smart Car, що забезпечує максимальну гнучкість у використанні різноманітних силових агрегатів та досягнення привабливо-низьких витрат на утримання.


Новий CITROЁN C3 Aircross пропонує радикальні зміни та виходить на більш високий рівень завдяки власному сильному характер, чудовому внутрішньому простору (доступний 7-місний салон), розширеному вибору двигунів, максимально комфортному інтер’єру. У поєднанні з дуже конкурентним ціновим позиціонуванням, цей кросовер повністю відповідає очікуванням ринку та побажанням клієнтів. Українське представництво Бренду CITROЁN працює над відкриттям даної моделі для українського ринку, тому якщо бажаєте дізнатися ціну першим – підписуйтесь на наші новини.

Сучасний дизайн, впевнений вигляд

Повністю новий кросовер CITROЁN C3 Aircross поєднав у собі елементи «мови» нового дизайнерського стилю CITROЁN, що вперше з’явився на концепт-карі CITROЁN Oli та вперше втілився у серійній моделі CITROЁN C3. Новий дизайн-стиль поєднує в собі оновлений логотип Бренду та відчуття впевненої постави на дорозі. Висока та майже вертикальна передня частина CITROЁN C3 Aircross гордо демонструє новий логотип Бренду, а також має характерний світловий підпис у вигляді трьох LED-сегментів. Відчуття сучасності та уваги до деталей підкреслюють численні оригінальні елементи – наприклад, вставки з фірмовим «подвійним шевроном».

На додаток до цієї графіки, Бренд також сміливо грає зі сприйняттям силуету Нового CITROЁN C3 Aircross та можливостями його кастомізації. Кросовер виділяється двоколірним забарвленням з контрастним дахом, а також кольоровими вставками. Наприклад, різнокольорові елементи присутні на бампері та задній чверті кузова; причому власник автомобіля може змінювати їх за власним бажанням.

Останні новини:  Як правильно користуватися кондиціонером в автомобілі

Кросовер з міцним характером

Новий CITROЁN C3 Aircross радикально змінює свій характер: він переходить від моделі з округлими формами, що випромінювали доброту та м’якість, до моделі з більш міцним, динамічним, м’язистим стилем – але не агресивним. Новий CITROЁN C3 Aircross втілює образ справжнього кросовера завдяки високому та горизонтально-орієнтованому капоту, розширеним крилам та колії коліс, розвиненим колісним аркам з захисними накладками, а також великим шинам діаметром до 690 мм. Кожна лінія підкреслює енергію моделі, кожна лінія випромінює впевненість. Таким чином, силует Нового CITROЁN C3 Aircross вийшов максимально збалансованим: він наче виражає та підкреслює внутрішню силу автомобіля, але без жодних натяків на агресію.

Компактний кросовер з 7-місним салоном

Серед іншого, абсолютно новий CITROЁN C3 Aircross суттєво змінив власні габаритні розміри. Наприклад, тепер його довжина сягнула 4,39 метра, що забезпечує більший внутрішній простір. Збалансовані загальні пропорції кузова багато в чому отримані завдяки збільшеній колісній – найбільшій у цьому класі автомобілів. Крім того, збільшення колісної бази гарантує більше місця для ніг задніх пасажирів.

Нарешті, ще одна важлива перевага, яка стала можливою завдяки збільшенню розмірів CITROЁN C3 Aircross та радикальній зміні стилю його кузова: оригінальний дизайн задньої чверті забезпечує не лише динамічний силует, але й додатковий простір та комфорт для пасажирів третього ряду. Це головна інновація в сегменті B-SUV: компактний автомобіль пропонує можливість розмістити в салоні до семи осіб – усе завдяки двом складаним сидінням у багажнику та додатковому простору задньої частини кузова.

Останні новини:  У Києві засвітився новий електрокар Rolls-Royce Spectre (фото)

Новий CITROЁN C3 Aircross має багато продуманих хитрощів та пропонує максимальну гнучкість використання, що допомагає полегшити щоденне використання автомобіля для всієї сім’ї. Водночас, Новий CITROЁN C3 Aircross все також залишається компактним зовні, що гарантує легкість маневрування та паркування на тісних міських вулицях без зайвого стресу. Раціональний, універсальний, заспокійливий – Новий CITROЁN C3 Aircross ідеально втілює ідею зручного кросовера для легкого повсякденного життя.

Різноманітні силові агрегати

Новий кросовер класу B-SUV побудовано на платформі Smart Car, що є спільною з новим хетчбеком CITROЁN C3. Така платформа від самого початку була розроблена з можливістю оптимальної інтеграції електромобільних технологій. Саме тому Новий CITROЁN C3 Aircross ідеально відповідає викликам перехідного процесу, вперше пропонуючи найрізноманітніші силові агрегати для однієї моделі: традиційний двигун внутрішнього згорання, гібрид для отримання першого досвіду електрифікації, повністю 100% електричний привод з компонентами, що виготовляються в Європі. В Україні також найближчим часом буде представлений CITROЁN C3 Aircross, тому дізнавайтесь ціну першими.

Спокій під час руху, затишок в салоні

Завдяки пропорціям кросовера, Новий CITROЁN C3 Aircross пропонує збільшений кліренс, більшу впевненість та легкість у водінні навіть на поганих дорогах, полегшення доступу в салон та кращу оглядовість завдяки високій посадці. Всередині автомобіля передбачено багато функціональних та декоративних елементів, які сприяють відчуттю затишку в салоні, що є ще однією характерною ознакою CITROЁN C3 Aircross. Таким чином, новий кросовер CITROЁN C3 Aircross зможе запропонувати максимальний комфорт, широкий перелік обладнання та надсучасні технології – усе те, чого очікують клієнти-покупці від автомобілів такого класу.

Останні новини:  Всього 3,6 сек. до 100: відомий в Україні бренд презентував компактний електрокросовер (фото)

Зміна образу – відповідно до змін часу

Новий CITROЁN C3 Aircross, який з’явиться на європейському ринку уже влітку поточного року, пропонує нове бачення компактного європейського кросовера у дуже важливому сегменті B-SUV. Адже з 2020 року в Європі продажі кросоверів B-SUV уже перевищили продажі хетчбеків B-класу. Сьогодні щорічний об’єм продажів компактних кросоверів складає більше 2 млн одиниць і цей показник продовжує зростати.

Бренд CITROЁN вперше «зачепив» цей сегмент ринку 2008 року з моделлю CITROЁN C3 Aircross. На той момент настільки широкого класу B-SUV ще не існувало, але вже тоді Бренд CITROЁN пропонував унікальний транспортний засіб: компактний автомобіль, але з підвищеним положенням водія та збільшеним внутрішнім простором, з максимально функціональним салоном та унікальним характером «чарівної скриньки», що приховувала безліч корисних рішень. Позначення Aircross вперше з’явилося у 2017 році – разом з дебютом автомобіля CITROЁN C3 Aircross, який зберіг еталонну практичність та додав стиль «шукача пригод».

Уже з середини 2024 року Бренд виведе на європейський ринок абсолютно Новий CITROЁN C3 Aircross, повністю змінений та максимально покращений, щоб максимально відповідати очікуванням родин. Автомобіль готовий запропонувати одразу кілька переваг: привабливий динамічний стиль, дуже просторий 7-місний салон, модульне компонування з широкими можливостями трансформації простору, а також надсучасні електрифіковані варіанти двигунів – гібридний бензиново-електричний силовий агрегат або повністю 100% електричний привод.

Більше інформації про Новий CITROЁN C3 Aircross буде надано ближче до європейського старту продажів моделі, що відбудеться уже влітку 2024 року. Після чого автомобіль можна буде невдовзі очікувати і в Україні. А для першого знайомства з моделлю переходьте в шоу-рум моделі.


avtomir.ua