Медики назвали продукти, надмірне вживання яких є небезпечним для здоров'я

Сьогодні,   19:38    725


Медики назвали продукти, надмірне вживання яких є небезпечним для здоров'я

У всьому необхідно знати міру.

Як відомо, вживання фруктів та овочів у більшості випадків позитивно позначається на здоров’ї. Але це не означає, що їх можна вживати в необмеженій кількості, оскільки ефект може бути протилежним. 

Одним із таких продуктів зарубіжні медики називають моркву. Це пов’язано з тим, що її зайве вживання може призвести до підвищення каротиноїдів у крові, що, у свою чергу, призводить до пігментації шкіри. 

Останні новини:  Артрит: 5 найгірших видів м’яса, які призводять до тяжких загострень

Також слід уважніше ставитися і до авокадо, який хоч сам по собі дуже корисний, зокрема, ефективний у плані зниження шкідливого холестерину, але все ж таки досить калорійний. Тому вживання його у великих кількостях може сприяти появі проблем із закупоркою артерій.  

Також у цьому списку і багаті на поживні речовини та вітаміни соєві продукти, проте, наприклад, при проблемах із щитовидною залозою це може стати перешкодою для дії застосовуваних для лікування гормональних препаратів. 

Останні новини:  Вчені дізналися, який сир найкорисніший

Ще одним продуктом, який може викликати проблеми зі здоров’ям, медики назвали насіння чиа, велика корисність якого полягає у високому вмісті Омега-3. Однак, як зазначають фахівці, поліненасичені жирні кислоти, що знаходяться в них, засвоюються значно гірше, ніж, наприклад, ті, що містяться в рибі.