Експерти розповіли, що не можна робити після їжі

Сьогодні,   03:04    138


Експерти дали рекомендації щодо того, від яких дій краще відмовитися відразу після їжі. При цьому деякі маніпуляції навпаки дадуть позитивний ефект.

Перш за все краще відмовитися від надмірної активності після трапези, інакше це може перешкодити засвоєнню з’їденого. Також не найкраща ідея після закінчення процесу поглинання їжі відпочивати на дивані.

Щоб не накопичувати жир, краще влаштувати неквапливу прогулянку на свіжому повітрі. Приймати ванну або душ рекомендовано не менше ніж через годину після їжі. Крім того, відразу після прийому їжі краще відмовитися від куріння, інакше можна спровокувати печію.

Останні новини:  Для щитовидки та красивого обличчя: 7 причин стояти на голові

За півгодини до їжі можна випити склянку теплої води, щоб покращити перетравлення продуктів, також повторити маніпуляцію допустимо через 30 хвилин після їжі. Спати можна мінімум через дві години, а чистити зуби теж краще не відразу, а після закінчення якогось часу.


elegantwoman.kyiv.ua