Стартував випуск нового Toyota Land Cruiser 250

19.04.2024   20:31    1063

Toyota вводить у свою знамениту серію Land Cruiser нову модель під назвою «250», доповнюючи лінійку обмеженими версіями ZX First Edition і VX First Edition, доступними в кількості 8000 екземплярів.

Завданням нової серії «250» стало забезпечення зручності та прохідності для повсякденного життя, з упором на легкість керування. Розробники прагнули зробити Land Cruiser Prado більш доступним та простим, зберігаючи при цьому довіру та надійність, характерні для марки.

Останні новини:  Найнадійніші моделі бренду Mazda на вторинному ринку

З новим девізом «повернення до витоків» концепція розробки була спрямована на створення автомобіля, який стане надійним супутником у повсякденному житті. Серія «250», розроблена на платформі GA-F, аналогічною використовуваної в серії «300», гарантує визначну прохідність завдяки введенню електронного підсилювача керма та стабілізатора, який можна відключати для покращення керованості як на асфальтованих, так і бездорожніх поверхнях.Пропоновані варіанти двигунів для серії «250» включають 2.8-літровий турбодизель і 2.7-літровий бензиновий двигун, що забезпечують потужність і надійність. Комбінація постійного повного приводу з електронним блокуванням заднього диференціала сприяє чудовій прохідності.

Останні новини:  Знаменитий Porsche Cayenne переходить на електрику (Фото)

Спеціальне видання ZX First Edition характеризується дизельним двигуном, LED фарами і унікальним колісним дизайном, підкреслюючи класичну спадщину Land Cruiser. Модель VX «First Edition», запропонована з обома типами двигунів, відрізняється ексклюзивним кольором кузова та інтер’єром, доповненим просунутими системами безпеки та допомоги водієві. Ці обмежені серії є поєднанням новітніх технологій і класичної надійності, демонструючи постійні інновації Toyota в галузі безпеки та зручності водіння.
newsauto.com.ua

Останні новини:  Kia зніме з виробництва рамний позашляховик