Медики назвали продукти, надмірне вживання яких є небезпечним для здоров'я

Сьогодні,   06:30    543

Як відомо, вживання фруктів та овочів у більшості випадків позитивно позначається на здоров’ї. Але це не означає, що їх можна вживати в необмеженій кількості, оскільки ефект може бути протилежним.

Одним із таких продуктів зарубіжні медики називають моркву. Це пов’язано з тим, що її зайве вживання може призвести до підвищення каротиноїдів у крові, що, у свою чергу, призводить до пігментації шкіри.

Останні новини:  Користь в одному напої: переваги чорного чаю

Також слід уважніше ставитися і до авокадо, який хоч сам по собі дуже корисний, зокрема, ефективний у плані зниження шкідливого холестерину, але все ж таки досить калорійний. Тому вживання його у великих кількостях може сприяти появі проблем із закупоркою артерій.

Також у цьому списку і багаті на поживні речовини та вітаміни соєві продукти, проте, наприклад, при проблемах із щитовидною залозою це може стати перешкодою для дії застосовуваних для лікування гормональних препаратів.

Останні новини:  Медики назвали прості дії, які допоможуть швидко заспокоїтись

Ще одним продуктом, який може викликати проблеми зі здоров’ям, медики назвали насіння чиа, велика корисність якого полягає у високому вмісті Омега-3. Однак, як зазначають фахівці, поліненасичені жирні кислоти, що знаходяться в них, засвоюються значно гірше, ніж, наприклад, ті, що містяться в рибі.