5 кроків до того, щоб перестати безцільно сидіти у Мережі

16.06.2024   02:21    13

Скоротити час, який ми витрачаємо на перегляд соцмереж і серфінг в Мережі, що ні до чого не зобов’язує, — це добре в теорії, але на практиці уявляється майже неможливим. У наших телефонах начебто зосереджене все життя: починаючи від інформації про роботу, закінчуючи спілкуванням з друзями та програмами для медитацій. Обійтися без цього неймовірно важко, але однаково складно і перестати відчувати докори совісті при погляді на кількість часу, проведеного в телефоні за тиждень. Ці кілька кроків допоможуть почати зводити до мінімуму той час, який марнується.

Спробуйте ароматерапію

Ароматерапія та її заспокійливі властивості змусять зайвий раз замислитись, перш ніж телефон опиниться у вас в руках. Капніть лише кілька крапель улюблених ефірних олій на долоню, потріть руки, а потім проведіть долонями по носі та роті, після чого зробіть кілька глибоких вдихів. Такий нехитрий спосіб дозволить відключити свою свідомість від телефону.

Останні новини:  Сонячні бурі можуть зруйнувати електромережі та підводні кабелі

Вийдіть на прогулянку

Вихід на вулицю допоможе відволіктися і розвіятися замість того, щоб знову хапатися за телефон. На прогулянці можна просто озирнутися на всі боки, нікуди не поспішаючи — і новими очима поглянути на звичні дерева або просто послухати щебетання птахів. Глибокий ковток свіжого повітря допоможе заспокоїтися та помітити красу навколо, а не в надрах гаджетів.

Останні новини:  Правильний сніданок для тих, кому не вистачає енергії

Дихальні практики

Набути спокою, залишаючись підключеним до Мережі — ця місія явно нездійсненна. Здається, настав час спробувати попрацювати над диханням. Заплющте очі, опустіть плечі, розслабте м’язи обличчя, а потім зробіть глибокий вдих і затримайте подих рахуючи до восьми, а після цього видихніть знову на рахунок до восьми. Цю нехитру вправу варто повторити кілька разів, щоб відновити зв’язок із самим собою.

Встановіть таймер

Виділення обмеженої кількості часу на перегляд соцмереж – відмінний спосіб навчитися грамотного розпоряджатися власним життям. Наявність таймера дозволить відмовитися від ідеї несвідомо взяти телефон до рук, щоб перевірити електронну пошту та соцмережі. Крім цього, варто встановити заборону на користування девайсами за півгодини до сну: натомість можна просто почитати улюблені книги, і це насправді допоможе заснути.

Останні новини:  Антирейтинг гурмана: 5 країн із найбільш нездоровою кухнею

Заряджайте телефон в іншій кімнаті

Гаджети часто розряджаються при постійному використанні, однак відволікатися від віртуального життя складно, навіть коли телефон підключено до зарядного пристрою. Робіть це в іншій кімнаті, щоб дати час відпочити і телефону, і собі.