7 простих і дешевих звичок, щоб виглядати свіжо

22.06.2024   12:20    16

Бути красунею в Китаї означає не тільки мати привабливу зовнішність. Стародавня китайська культура вказує на нерозривність тіла і духу, а приємна зовнішність жінки – це лише одне з безлічі проявів її краси. Внутрішня складова, а також її захоплення і душевна гармонія, самодостатність – ось що важливо для мешканок Піднебесної. Однак, незважаючи на стародавні традиції, в наш час багато китаянки і правда виглядають в 40 років на 20 і при цьому дуже свіжо. Які прості і дешеві звички їм в цьому допомагають?

 

Пити більше води

Мешканки Китаю постійно п’ють воду. Ще з ранніх років вони звикають скрізь і всюди носити з собою ємності для води.

Останні новини:  Як використовувати Аспірин для відбілювання застарілих плям на одязі

Менше перебувати на сонці

Як і сотні років тому, для китаянок має значення, наскільки світла їх шкіра. Однак якщо раніше білий колір шкіри вважали ознакою вищого соціального стану, то в XXI столітті мешканки Піднебесної впевнені, що саме захист від сонця – це основний спосіб запобігти старінню. Використання сонцезахисних кремів – тільки одна з численних хитрощів, до яких вдаються жінки для захисту від ультрафіолету.

Останні новини:  5 ознак того, що Всесвіт оберігає вас щодня

Вживати чай

Чаєм китаянки часто замінюють будь-які інші напої. Вони п’ють, наприклад, пуер, улун або чаї з жасмином або додаванням ягід. А ось від цукру і молока в чаї краще відмовитися.

Відмовитися від калорійних десертів

Не секрет, що китайська кухня несхожа на звичну нам. При цьому не становлять виняток і традиційні десерти, які сильно відрізняються від нашого уявлення про солодощі. Вся справа полягає у відсутності цукру в багатьох стравах.

Включати в раціон водорості

Китайські жінки їдять велику кількість водоростей. Багато речовин в складі приносять користь організму, запобігаючи його передчасне старіння.

Останні новини:  Копійчані засоби допоможуть за кілька хвилин позбутися плям на килимі

Робити точковий масаж ніг

Догляду за своїм тілом китаянки приділяють особливу увагу, при цьому одним з обов’язкових атрибутів є точковий масаж. Точки жіночої краси, сань-інь-цзяо, масажують кілька разів на день.

Масажувати обличчя нефритовим роликом

Застосування нефритового ролика для масажу обличчя дозволяє покращувати циркуляцію крові в шкірі. Зазвичай застосовують два базових гаджета: нефритовий ролик для масажу акупунктурних точок або спеціальний плоский нефритовий камінь.

ua-novosti.info