Для захисту від раку шлунка варто відмовитися від цих продуктів

22.05.2024   20:31    283

Неправильно обрана їжа може привести до багатьох хронічних захворювань, включаючи рак. Уникайте цих 5 продуктів, щоб запобігти пухлині шлунка.

Продукти з високим вмістом натрію. Тримайтеся подалі від продуктів, що містять велику кількість солі. Крім гіпертонії вони можуть спровокувати і пухлини шлунка.

Перероблене м’ясо. Уникайте вживання переробленого червоного м’яса, яке було збережено шляхом копчення, соління або маринаду, наприклад, шинки, бекону і сосисок. Всі вони також містять інші шкідливі для здоров’я консерванти.

Останні новини:  Як знизити ризик деменції: простий спосіб продовжити молодість мозку

Алкоголь. Вживання трьох і більше алкогольних напоїв в день може значно підвищити ризик раку шлунка. Це давно доведено наукою.

Маринована їжа. Українцям важко відмовитися від солінь і маринаду, улюблених огірочків і квашеної капусти. Але ми повинні уникати вживання ці продуктів, адже вони збільшують ризик раку шлунка.

Сушена риба. Солона або сушена риба, дуже поширена в нашій країні, також є відомим фактором ризику цього захворювання. Так що, помішайте вобли і інших видів закуски до пива.

Останні новини:  Небезпеку дефіциту вітаміну D виявили вчені