США заборонили використання софту Касперського

21.06.2024   23:00    15

Продукція Лабораторії Касперського тепер під забороною у США

Клієнти Лабораторії Касперського у США матимуть доступ до програмного забезпечення до 29 вересня, але після цього послуги будуть «деградувати».

США заборонили використання софту Касперського

Фото: Getty Images

США ввели повну заборону на використання програмного забезпечення Лабораторії Касперського через її зв’язки з Росією. Про це напередодні сказала міністр торгівлі США Джина Раймондо, повідомляє The Hill.

Останні новини:  “Повалення” Байдена у США: Financial Times дізнався деталі краху демократа

«Росія показала, що у неї є потенціал і, більше того, наміри використовувати такі російські компанії, як Kaspersky, для збору і використання особистої інформації американців», – заявила вона.

Раймондо додала, що, хоча компанія вже давно викликала занепокоєння, Бюро промисловості та безпеки при Міністерстві торгівлі змогло заборонити Kaspersky відповідно до нових повноважень.

«Департамент зрештою вирішив, що, з огляду на наступальні кіберможливості російського уряду, що тривають, і здатність впливати на діяльність Касперського, ми маємо піти на такий серйозний захід, як повна заборона, якщо хочемо захистити американців та їхні особисті дані», – сказала міністр.

Після 20 липня Kaspersky не зможе укладати нові угоди в США відповідно до заборони. Її клієнти матимуть доступ до програмного забезпечення до 29 вересня, але після цього послуги будуть «деградувати».

Останні новини:  Болгарія знайшла “зайві” боєприпаси для України

Kaspersky – це російська компанія, що займається розробкою рішень для кібербезпеки та антивірусного програмного забезпечення. Вона стала відомою завдяки своїм продуктам для захисту домашніх користувачів і корпоративних клієнтів. Заснована 1997 року Євгеном Касперським. Штаб-квартира компанії в Москві.

Останнім часом Kaspersky зіткнулася з низкою проблем, пов’язаних із можливими зв’язками з російським урядом. Ці зв’язки призвели до санкцій і заборон на використання продуктів компанії в деяких країнах, включно зі США.

Останні новини:  Війська США та Вірменії під час спільних навчань використовують бронетранспортер Bastion


korrespondent.net