Авто стане споживати на 25% палива менше - достатньо прибрати один предмет

19.04.2024   19:31    2305

Експерти з компанії CarShop розкрили автомобілістам один дієвий спосіб скоротити витрату палива. Стверджується, що, прибравши з машини всього один предмет, можна заощадити до 25 відсотків пального.


Йдеться про автомобільні багажники на даху, які, хоч і зручні для перевезення вантажів, можуть серйозно знижувати аеродинамічну ефективність і, як наслідок, підвищувати споживання палива, пише «Твоя машина». Дослідження засвідчили, що додаткові елементи, які встановлюють на автомобіль, можуть істотно збільшити лобовий опір і, як наслідок, підвищити витрату палива. Зняття навіть порожнього багажника на даху може скоротити витрату палива на 15 відсотків.

Останні новини:  Kia зніме з виробництва рамний позашляховик

Не тільки багажники на даху можуть вплинути на витрату палива. Відкриті люки та вікна також можуть призвести до непотрібних втрат, тому їх слід відчиняти тільки за необхідності, щоб підвищити паливну економічність.Крім того, фахівці відзначають, що використання більш важких предметів також може збільшити витрату палива. Чим менше непотрібних предметів перебуває у вашому автомобілі, тим менше палива потрібно для його руху. Тому рекомендується прибирати з машини непотрібні і важкі речі.

Останні новини:  В Україні помітили преміальну Skoda Octavia RS потужністю 265 к.с.


autotheme.info