Залучили штучний інтелект: Google Maps отримав кілька корисних функцій для власників електромобілів

19.04.2024   21:34    318

Застосунок Google Maps отримав важливе оновлення, що спрощує пошук зарядних пристроїв та інформації про них. Ці функції з’являться на картах найближчими місяцями.

 

У той час як кілька зарядних пристроїв для електромобілів розташовані на краю стоянки, деякі з них можуть бути приховані від очей. Це може ускладнити їх пошук, якщо ви не знаєте, де шукати. Щоб вирішити цю проблему, карти від Google почнуть показувати “підсумки на основі штучного інтелекту”, які описують розташування зарядного пристрою на основі інформації з відгуків користувачів.

Останні новини:  Фахівці розповіли, чому не можна залишати авто з повернутими колесами

Наприклад, при в’їзді в паркінг Google Maps може надати письмові вказівки типу “Заїдьте на підземну стоянку та дотримуйтеся вказівників у напрямку до виїзду. Перед виїздом поверніть праворуч”.

Відтепер Google не тільки допоможе знайти зарядні пристрої, але й надасть автомобілістам про них більше інформації. Коли користувачі залишають відгук про зарядні пристрої, їх просять надати додаткову інформацію, наприклад, які типи розеток доступні та скільки часу потрібно було чекати. Ця інформація надзвичайно корисна, оскільки може допомогти іншим визначити, чи варто використовувати цю зарядну станцію.

Останні новини:  Volkswagen може випустити доступний електромобіль, схожий на Renault Twingo

Google Maps також незабаром відображатиме найближчі зарядні пристрої, та їх доступність у реальному часі, а також швидкість заряджання. Це оновлення спочатку буде доступно для електромобілів із вбудованими сервісами Google.

Оновлення також повинно спростити подорожі на далекі відстані, оскільки для поїздок із кількома зупинками будуть додані запропоновані пункти зарядки. Це корисно, якщо вам потрібно буде заряджати десь по дорозі.

Останні новини:  В Україні за місяць подвоївся попит на електромобіліautogeek.com.ua