Що додати в тісто, щоб воно було довше м’яким після випікання

19.04.2024   03:00    227
Що додати в тісто, щоб воно було довше м'яким після випікання

Відразу з духовки пиріжки та булочки виглядають такими апетитними. Вони чудові. Прикро, що на другий день випічка починає черствіти. Щоб цього не сталося, є кулінарна хитрість. Вона полягає в додаванні на етапі вимішування тіста одного інгредієнта. Читайте про це детальніше далі в статті.


Щоб тісто довший час могло залишатися м’яким після випікання, потрібно додати інгредієнт, який може забезпечити такий ефект. Ним повинен бути пшеничний крохмаль.

Останні новини:  Ніжні та пишні: перевірений рецепт оладок без дріжджів

Забезпечити м’якість може ще один інгредієнт — житнє борошно. На цьому вибір способів покращити випічку не завершується. Зробити її пухкою та високою може ще один інгредієнт — мінеральна газована вода. Трохи капніть в неї лимонного соку.Ще один важливий момент стосується яєць. Так, вони сприяють тому, що випічка швидко черствіє. Щоб цього не було, потрібно зменшити кількість яєць в тісті. Принаймні не треба класти більше, ніж вказано в певному рецепті. Як варіант, яйця треба розібрати на білки та жовтки. В тісто покласти тільки жовтки. Якість тіста від цього тільки покращиться.
prostoway.com

Останні новини:  Як зробити деруни золотистими: секрет, яким користуються бабусі