Американська співачка Гледіс Найт оголосила, що поступово відходить від активних гастролей. 82-річна артистка, яка провела на сцені понад 75 років, хоче більше часу присвячувати родині та перейти до нового етапу життя без постійних концертних поїздок.

Найт пояснила, що рішення не означає повного завершення творчості. Вона планує виконати вже заплановані зобов’язання, однак надалі не хоче підтримувати такий самий інтенсивний гастрольний ритм, як у попередні десятиліття.
Співачка наголосила, що вдячна аудиторії, яка підтримувала її від самого початку кар’єри. Вона також зазначила, що нині особливо цінує можливість проводити більше часу з чоловіком Вільямом Макдауеллом, дітьми, 17 онуками та 10 правнуками.
Заява з’явилася після публічної суперечки щодо її здоров’я. Син артистки Шанга Генкерсон раніше заявляв, що напружений гастрольний графік нібито негативно впливає на стан матері.
Найт ці слова заперечила. Вона заявила, що почувається добре, а рішення скоротити кількість виступів ухвалила самостійно. Представники співачки також розкритикували заяви її сина та повідомили, що розглядають юридичні кроки через поширення тверджень про її здоров’я.
У 2025 році Гледіс Найт брала участь у спільному турі з Чакою Хан, Патті Лабелль і Стефані Міллс. У 2026-му вона продовжувала виступати, хоча поступово почала переглядати подальший концертний графік.
Найт — семиразова лауреатка «Греммі» та одна з найвідоміших соул-співачок США. Її кар’єра почалася ще в дитинстві, а світову славу вона здобула разом із гуртом Gladys Knight & the Pips.
Серед найвідоміших хітів артистки — «Midnight Train to Georgia» та інші композиції, що стали класикою американської соул-музики. Тепер Найт говорить не про прощання зі сценою, а про свідоме зменшення темпу після надзвичайно довгої кар’єри.
https://people.com/gladys-knight-announces-she-is-taking-a-step-back-from-performing-12071068

1750