Ebro нарощує випуск електромобілів на колишньому заводі Nissan у Барселоні

Сьогодні,   16:50    200


Ebro нарощує випуск електромобілів на колишньому заводі Nissan у Барселоні

Ebro зробила черговий крок до закріплення як провідний іспанський бренд електромобілів: компанія запустила нову виробничу лінію на колишньому заводі Nissan у Барселоні, завдяки чому потенційна річна потужність підприємства зросла до 130 тис. автомобілів.

Нині 60% акцій виробника належать відродженому історичному бренду Ebro, а решта 40% контролюється китайською компанією Chery. У поточному році Ebro планує випустити 25 тис. авто, використовуючи оновлені виробничі можливості майданчика.

Останні новини:  Royal Enfield запускає електробайк FF.C6 за $3200

Запуск нової лінії став результатом тривалого процесу реіндустріалізації після того, як завод у Барселоні було закрито компанією Nissan у 2021 році. Відтоді майданчик поступово переорієнтовують на випуск електромобілів під брендом Ebro та партнерські проєкти з Chery.

Компанія вже вклала у відновлення та розвиток виробництва €150 млн і оголосила про намір інвестувати ще €100 млн до 2029 року. Ці кошти спрямують насамперед на модернізацію фарбувального цеху, щоб підвищити якість та ефективність обробки кузовів.

Окремий акцент роблять на локалізації постачання: підприємство прагне збільшити частку європейських комплектуючих, аби відповідати майбутнім вимогам Закону ЄС про прискорення промислового розвитку. Це має посилити позиції заводу в ланцюгах постачання європейського автопрому.

Останні новини:  Ferrari придумала хитрий план продажів свого першого електричного суперкара

Серед запланованих проєктів – випуск невеликого електромобіля під маркою Ebro, а також організація місцевого виробництва електричного SUV Chery на барселонському майданчику.


autoporady.com