Польські фермери збираються заблокувати ще один пункт пропуску

17.04.2024   22:21    436

За інформацією польської сторони, ймовірно планується блокування вантажів на вʼїзд в Україну у період з 09:00 години 18.04.2024 по 09:00 годин 20.04.2024 року перед пунктом пропуску “Корчова – Краківець”. Про це повідомляє Митна служба України.

Пропускна здатність на цей період часу складатиме 1 автомобіль у годину. Повідомляється, що це не стосуватиметься гуманітарних і військових вантажів.

Останні новини:  Європа повертає українських біженців додому: які зміни готують у різних країнах

Рух пасажирського транспорту (легкових автомобілів, автобусів) в обидва напрямки здійснюватиметься безперешкодно.

“Корчова – Краківець” – це один з двох пунктів пропуску, через який здійснюється рух вантажного транспорту між Україною та Польщею. Ще працює пункт “Шегині-Медика”, але він не пропускає товари продуктової групи. Натомість пункти пропуску “Ягодин-Дорогуськ” та “Рава Руська – Хребенне” заблоковані протестантами вже майже пів року.Як повідомляють джерела “Авто24” у Польщі, причина блокування Корчової – у небажанні зустрічі з фермерами прем’єр-міністра Дональда Туска. Він ніби-то постійно відкладає дату такої зустрічі через надмірну зайнятість. Якщо Туск знайде час для зустрічі, перекриття Корчової може й не відбутись.

Останні новини:  У Польщі затримали трьох підозрюваних у диверсіях на користь РФ


autoporady.com