Двоє чоловіків купили квитки на Space Needle, піднялися нагору — і стрибнули з парашутами

Сьогодні,   12:00    128

Поліція Сіетла почала розшукувати двох чоловіків після незвичайного стрибка з однієї з найвідоміших пам’яток міста. Відвідувачі придбали звичайні квитки на Space Needle, піднялися на оглядовий майданчик, а вже звідти перелізли через скляну огорожу і стрибнули вниз із парашутами.

За даними поліції, чоловіки зайшли до 605-футової вежі приблизно о 20:50. Камери спостереження зафіксували їх на верхньому рівні, після чого вони ненадовго зайшли до вбиральні.

Останні новини:  Капібари зайшли до парламенту в Бразилії й спокійно прогулялися залами

Звідти відвідувачі вийшли вже в шоломах. Потім вони побігли до скляної стіни оглядового майданчика, перелізли на зовнішній бік конструкції та по черзі стрибнули.

Йшлося про BASE-стрибок — різновид екстремального парашутного спорту, під час якого стрибають не з літака, а з нерухомих об’єктів: будівель, антен, мостів або природних височин.

Останні новини:  Книгу знайшли замурованою в каміні: до бібліотеки вона повернулася приблизно через 150 років

Працівники Space Needle не змогли визначити, де саме чоловіки приземлилися. Поліцейські також не знайшли їх одразу після стрибка. На момент повідомлення їхні особи не були встановлені; правоохоронці описували обох як чоловіків приблизно 20–30 років.

Поліція заявила, що учасникам акції можуть висунути звинувачення у незаконному проникненні. Саме місце стрибка робить історію особливо помітною: Space Needle є одним із головних символів Сіетла і має оглядовий майданчик, який щодня відвідують туристи.

Останні новини:  Науру офіційно змінила назву: тепер країна називається Республіка Наоеро

Джерело: https://apnews.com/article/space-needle-seattle-base-jump-93e51a529d950e68835f9da70da53503