В Україні заборонили дизельні авто: причини

15.06.2024   22:10    19

Нещодавно прийнятий закон № 8172 свідчить про те, що Україна прагне розвивати екологічно чистий громадський транспорт та збільшувати кількість зарядних станцій.

Цей закон обмежує закупівлю та використання дизельних та бензинових автобусів у громадському транспорті, що сприятиме сталому розвитку та зменшенню впливу на навколишнє середовище. Про це пише UAmotors.

Починаючи з 2036 року, українські міські автобусні маршрути будуть відкриті лише для електричних, водневих або газових автобусів. Використання традиційних автобусів, що працюють на вугіллі або нафтопродуктах, буде заборонено. Це рішення сприятиме переходу до більш сталих та екологічно чистих транспортних рішень.

Останні новини:  Запорожець, Таврія і не тільки: п'ять українських електромобілів, створених за десятиліття до Tesla

Цей закон суттєво змінить громадський транспорт в Україні. За даними Всеукраїнської асоціації автовиробників, до 2030 року приблизно 25% громадського транспорту у великих містах будуть електричними або газовими автобусами.

Прогнозується, що до 2033 року цей відсоток подвоїться, що підтверджує успішний перехід до екологічно чистих транспортних рішень. Закон також підкреслює важливість розвитку зарядної інфраструктури.

Спрощені правила будівництва зарядних станцій сприяють їх поширенню, а станції, підключені до електромережі, не платять за електроенергію до 2024 року. Це сприяє розвитку інфраструктури електромобілів і робить зарядні станції більш доступними по всій країні.

Останні новини:  Автомийник назвав 5 простих способів захистити машину від комах


newsauto.com.ua