Психолог назвала головну ознаку емоційного вигоряння на роботі

10.06.2024   03:51    610

Люди по всьому світу стикаються з емоційним вигоранням, яке найчастіше відбувається через серйозні перевантаження на роботі. Психолог Катерина Давидова розповіла, за якою головною ознакою можна це зрозуміти і почати вживати заходів.

Давидова поділилася, що основною ознакою емоційного вигорання є невдоволення тим, що відбувається. “Найголовніша ознака – це незадоволеність. Знижується продуктивність, з’являється хронічна втома”, – зазначила експерт.

Останні новини:  Як змусити чоловіка вас слухати

Психолог розповіла, що якщо у людини трапляється емоційне вигорання, то та мотивація, яка цікавила людину при вступі на її робочу посаду, практично перестає її цікавити. Давидова підкреслила, що вигоріти можна в будь-якому віці. Особливо в тому випадку, якщо професія безпосередньо пов’язана зі спілкуванням з людьми.

Останні новини:  Віденська кава, тисячолітній дуб, уранові шахти та місто-фенікс: незвичні місця козацької історії, де варто побувати

Як розповіла експерт, в такому випадку у організму починає проявлятися реакція на стрес. Людина шукає різні способи, щоб впоратися з внутрішньою напругою. Найчастіше першими проявами стають фізичні: вигорілий співробітник починає частіше хворіти. “Хтось йде в девіантну поведінку-наприклад, людина дозволяла собі келих вина раз на два тижні, а при вигорянні почала регулярно випивати”, – розповіла Давидова.