Скільки може терпіти і не ходити в туалет доросла собака без шкоди для здоров’я

20.04.2024   06:20    215

Чи буває у вас таке, що ви їдете у відрядження в інше місто і вас немає вдома близько 24 годин, і весь цей час собака терпить. А у вихідні дні, коли вам лінь вставати рано, ваш пес спить разом з вами до обіду, і на прогулянку ви можете піти тільки близько двох годин дня? Нормально це чи ні?


Дійсно, більшість собак спокійно ставляться до походів «в туалет». Вони благополучно терплять до 7-9 ранку після вечірньої прогулянки годин з 7-9 вечора. Максимальний час, який собака повинна і може терпіти без шкоди для здоров’я, це 12 годин. Оптимальний же час — близько 8-10 годин.

Останні новини:  Кілька ефективних лайфхаків відтермінувати посивіння волосся

Коли вихованцеві «несила терпіти», він обов’язково дасть знати. Хтось дзвінко починає гавкати, хтось бігає з кутка в куток і скиглить, хтось лиже руки господаря і заглядає в очі, хтось дряпає двері. Собака обов’язково покаже вам, що її зовсім «приперло», і ось вам порада: не ігноруйте і біжіть з собакою як можна швидше на вулицю! Інакше спорожнити сечовий міхур або кишечник собаці доведеться прямо у квартирі або по дорозі.Терпіти — це не лише не комфортно, але іноді заподіює біль. Люди, яким доводилося опинитися в схожій ситуації, розуміють, про ми зараз пишемо.Не варто спеціально вчити собаку проситися на вулицю в будь-який момент. Кращим рішенням буде встановити регулярний режим прогулянок, мінімум два-три рази в день не менше години. Якщо собака звикла гуляти щодня о сьомій ранку перед роботою, то й у вихідний день встаньте в цей час і вигуляйте її, а потім поверніться і доспіть, якщо вам необхідно. Не порушуйте режим.

Останні новини:  Обираємо модний купальник літнього сезону 2024 розом зі стилістом

Собаки дуже розумні і охайні, вони не стануть пакостити без усяких причин. Зрозуміло, що в силу динамічного ритму життя на собаку може залишатися мізерна кількість часу, але в такому разі тоді її краще не купувати. Собака — це та ж дитина, якій потрібні турбота, увага, любов, смачна їжа і обов’язкові прогулянки.

Останні новини:  Чотири знаки Зодіаку, які відновлять стосунки з колишніми

Якщо ви повернулися з роботи, а на килимку перед дверима вас чекає «ароматна» купа, не поспішайте сварити пса, можливо, йому дійсно було настільки погано, що у нього не було сил терпіти.


news24.in.ua