Ожиріння виявилося здатне погіршити хворобу Альцгеймера

18.04.2024   23:57    250

Останнім часом ожиріння стає все більш серйозною проблемою, відзначають лікарі. Люди ведуть сидячий спосіб життя і їдять нездорову їжу. Дізнатися, чи дійсно вага вважається надмірною з медичної точки зору, можна за допомогою індексу маси тіла (ІМТ).

Цей стан також негативно впливає на здоров’я: наприклад, при ньому збільшується ризик серцевих захворювань. Крім того, нове дослідження показало, що ожиріння здатне погіршити перебіг хвороби Альцгеймера.

Останні новини:  У кислот омега-3 виявили здатність сповільнювати старіння

Це з’ясували вчені з Інституту неврології при Шеффілдському університеті у Великобританії.

При надмірній вазі, дізналися експерти, нервова тканина стає більш вразливою. У той же час здорова вага при легкій формі деменції, викликаної хворобою Альцгеймера, допомагає зберегти структуру мозку.

Автори роботи підкреслили, що в світі понад 50 млн людей живуть з цим захворюванням. Однак, незважаючи на новаторські дослідження в цій області, ліки від нього досі немає.У боротьбі з хворобою Альцгеймера важливу роль, за словами експертів, відіграє профілактика, в тому числі і підтримка здорової ваги. Вони відзначили, що люди нечасто замислюються про значення правильного харчування, коли мова йде про деменцію.

Останні новини:  Дієтолог перерахував 5 способів не захворіти під час холодів