Як позбутись запаху одягу з секонд-хенду: дієвий лайфхак з оцетом

30.08.2024   23:00    171

Розповідаємо, як без прання прибрати запах секонду і що може допомогти не полоскати одяг кілька разів. Багато людей користуються вживаними речами. Зокрема, купують одяг в секонд-хенді, бо дешевий. А не за всі гроші світу, пише unian. Розповідаємо, як без прання прибрати запах секонду і що може допомогти не полоскати одяг кілька разів.

Як позбутись запаху формальдегіду без проблем.

Почнемо з того, що весь одяг, який українці бачать на вішалках в секонд-хендах — це товари, привезені з Європи. Жителі європейських країн складають речі, які їм не потрібні, у великі кошики, встановлені біля магазинів і ТЦ. Потім цей одяг обробляється спеціальною дезинфікуючою речовиною — формальдегідом, упаковується і їде в Україну. Лікарі стверджують, що сама по собі речовина не небезпечніша за будь-який антиперспірант, але прати одяг з секонду потрібно, інакше можна «заробити» алергічні реакції.

Останні новини:  Як правильно купувати речі під час розпродажів: 5 корисних порад

Як прибрати запах з одягу оцтом — лайфхак

Таким методом користуються багато господинь, які не хочуть прати одяг в потужних хімічних засобах. Інгредієнти є на будь-якій кухні, а недоліків у такого варіанту позбавлення від формальдегіду немає взагалі.

Вам потрібні:

Оцет — 100 мл;

Останні новини:  Елементи осіннього гардероба, які мають бути якісними та дорогими

гаряча вода — 10 л;

сода — 50 гр.

У воді розчинити оцет і соду, замочити в розчині речі на 8 годин або на ніч (час залежить від того, наскільки сильний запах у одягу). Після того, як таймінг скінчиться, речі потрібно прополоскати і випрати як зазвичай. Така нехитра процедура допоможе прибрати запах секонду содою і оцтом за один раз, щоб потім не прати знову.

Останні новини:  Названо три найрозумніші знаки зодіаку: перевірте, чи не входите ви до їх числа

Як прибрати запах від речей з секонд-хенду нашатирем

Аміак також чудово справляється з ароматом формальдегіду, навіть якщо він в’ївся в тканину. Вам буде потрібно 10 мл 5% нашатирю, які потрібно налити в 5 л гарячої води. Речі з натуральної тканини замочуйте на 1 годину, синтетику залиште на 6 годин. Головне — не поєднуйте різні матеріали і кольори між собою.