Злі кури та інопланетяни: дивні партії, які балотуються у Європарламент

09.06.2024   15:00    532

Європарламент

Головна вимога «Партії двохвостого собаки» — безкоштовне пиво за рахунок держави, а партія «Порожні місця» обіцяє у разі перемоги саморозпуститися.

Злі кури та інопланетяни: дивні партії, які балотуються у Європарламент

Фото: dpa

У виборах до Європейського парламенту бере участьнизка партій з дивними назвами.Серед них: «Партія двохвостого собаки» та партія інопланетян. Про це у своїй колонці розповів оглядач BILD Себастьян Гайслер.

Як відомо, 6 червня у 27 країнах Євросоюзу стартували вибори до Європейського парламенту. Близько 400 мільйонів виборців обиратимуть 720 депутатів. У Німеччині виборчі дільниці відкриються 9 червня. Громадяни ФРН мають обрати з 35 партій. В інших країнах їх ще кількадесят. Себастьян Гайслер виділив найдивніші з них:

Останні новини:  Японія вперше запровадила санкції проти китайських компаній за підтримку війни РФ проти України

«Партія за біомедичні дослідження в галузі омолодження» — заснована у Німеччині у 2015 році. Обіцяє боротися зі старінням, домогтися збільшення тривалості життя та перемогти смерть.

«Партія двохвостого собаки» — заснована в Угорщині у 2014 році. Робить абсурдні заяви, пародіюючи традиційну політику. Головна вимога – безкоштовне пиво за рахунок держави.

«У краще ЄС з інопланетянами, зупинимо дорожнечу та війну» — заснована цього року у Чехії політиком Томашем Франеком. Визнає життя на інших планетах та називає пріоритетом припинення війни в Україні.

Останні новини:  ЄС днями почне переговори щодо вступу України, – ЗМІ

«Порожні місця» — італійська партія, заснована у 2010 році. Обіцяє не відправляти депутатів до парламенту, щоб їхні крісла залишилися порожніми, а у разі перемоги — саморозпуститися.

«Партія злих курей» — швецька партія, яка заявляє про боротьбу за зменшення цензури в Інтернеті та зміни закону про авторське право. Її члени також хочуть надати невеликим партіям легший доступ до політики.

Останні новини:  У Німеччині затримали трьох шпигунів, які працювали на Росію

«Партія європейських демократичних есперантистів» — французька партія, яка агітує за більшу багатомовність у ЄС. Там також вимагають, щоб мова есперанто могла бути робочою мовою в установах. Якщо документи неможливо перекласти на всі мови ЄС, партія хоче, щоб вони були доступні принаймні мовою есперанто.


korrespondent.net