В ISW пояснили, нащо Росія імітує бажання перемов

15.06.2024   19:00    5

Путін розглядає збереження РФ контролю над нині окупованою територією України як основу для переговорів, що не підлягає обговоренню

Аналітики припускають, що вдавана «зацікавленість» Росії в перемовах має змусити Захід підтримати територіальні поступки.

В ISW пояснили, нащо Росія імітує бажання перемов

Фото: Getty Images

Кремль імітує зацікавленість у переговорах, та насправді прагне переконати Захід піти на поступки в питанні територіальної цілісності та суверенітету України. Формальний глава РФ Володимир Путін ставить собі за мету знищити українську державність. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Останні новини:  У Росії двічі горіла могила вбитого воєначальника

«Путін і Кремль помітно посилили свою експансіоністську риторику стосовно України з грудня 2023 року і все частіше вказують на те, що Росія має намір завоювати більше території в Україні та прагне повністю знищити українську державність та ідентичність», — мовиться в повідомленні.

Військові дії та наступ у Харківській області свідчать про те, що Москва більше зацікавлена в досягненні своєї довгострокової мети — максималістської перемоги в Україні, ніж у будь-якому врегулюванні, яке б негайно заморозило лінію фронту на поточному рівні.

Останні новини:  Можуть змінити ядерну доктрину: у Путіна накинулись на НАТО з погрозами

Крім того, Путін розглядає збереження Росією контролю над нині окупованою українською територією як основу для переговорів, що не підлягає обговоренню, нагадали в ISW.

Перемога Росії у війні не тільки б усунула б загрозу України як потенційного супротивника під час можливого конфлікту з НАТО, але й надала б РФ доступ до мільйонів людей, яких вона зможе примусово забрати до армії, та до більшої частини ресурсів і промислового потенціалу України.

Останні новини:  Хто має більше техніки: НАТО чи Росія

Аналітики гадають, що Путін розглядає перемогу в Україні як передумову для ведення війни з НАТО.


korrespondent.net