РФ збирає свою коаліцію – Білий дім

20.06.2024   15:09    45

Найближчими партнерами РФ стали Північна Корея, Іран, Сирія, і певною мірою Китай. Це свідчить про те, де опинилася Росія на світовій арені.

РФ збирає свою коаліцію – Білий дім

Фото: gettyimages Кім Чен Ин і Володимир Путін

Російський диктатор Володимир Путін намагається зібрати коаліцію з іншими країнами, такими як КНДР, Іран, Сирія і, певною мірою, Китай, однак це не допоможе йому у протистоянні цілому демократичному світу, який продовжує забезпечувати потужну підтримку України. По це у середу, 19 червня, заявив старший директор з питань Європи Ради нацбезпеки Білого дому Майкл Карпентер, передає Укрінформ.

Останні новини:  ФСБ затримала двох жителів Маріуполя за "плани підпалу мечеті в Білгороді"

Зазначається, що таким чином Карпентер прокоментував візит Путіна до Північної Кореї.

«Щодо зустрічі Путіна і Кім Чен Ина у Пхеньяні та всієї помпезності й пишноти, які відображають тоталітарний характер режим у КНДР, очевидно, що йдеться про розширення партнерства»,- зазначив представник адміністрації США.

Водночас, за його словами, це свідчить про те, де опинилася Росія на світовій арені.

Останні новини:  Є шанс пройти вересень і жовтень без відключень — Укренерго

«Її найближчими партнерами у світі стали Північна Корея, Іран, Сирія, а потім певною мірою Китай, який хоч і не надає Росії зброї, але надсилає багато продукції подвійного призначення для виробництва передових систем озброєння»,- зазначив Карпентер.

Він уточнив, що йдеться, зокрема, про нітроцелюлозу для виготовлення порохів, оптику, верстати для російського ВПК. І це, за його словами, посилює загрозу для України, а також для європейської безпеки.

Останні новини:  Коли в Україну повернеться спека: прогноз синоптика

«Це, в широкому сенсі, коаліція яку збирає Росія. Але порівняйте її з коаліцією з 50 країн у Контактній групі з питань оборони України, а потім із приблизно 100 країнами, які підтримали принципи Статуту ООН у Швейцарії, і ви побачите явний контраст»,- підсумував представник Ради нацбезпеки Білого дому.


korrespondent.net