Rheinmetall анонсував новий гібридний танк Panther Evo Upgrade: три снаряди за 16 секунд

19.06.2024   08:16    275

Panther Evo Upgrade використовує башту від KF51 Panther, яка пропонує широкий спектр озброєння. Повідомляється, що його основна зброя, 130-мм Rheinmetall Future Gun System (FGS), перевершує характеристики стандартних 120-мм гармат НАТО, пропонуючи на 50% більшу ефективну дальність, що передбачає відстань ураження потенційно понад 4 кілометри. FGS включає в себе автомат заряджання зі швидкістю стрільби близько 11,25 пострілів на хвилину, якому допомагають конвеєрні магазини, які містять по десять патронів кожен. Під час випробувань автомат заряджання випустив три снаряди за 16 секунд. FGS здатний стріляти різними боєприпасами, включаючи снаряди з кінетичною енергією (KE), такі як:

  • бронебійні снаряди зі стабілізованим плавником (APFSDS) для пробиття броні;
  • програмовані боєприпаси для піхоти та легкої техніки з програмованими запалами;
  • тренувальні снаряди для навчання.

Ці функції дозволяють Panther Evo Upgrade боротися з широким спектром загроз на полі бою.

Танк також оснащений 12,7-мм спареним кулеметом, призначеним для ураження піхоти, легкої техніки та інших легких цілей. Цей кулемет встановлений коаксіально, тобто він вирівняний з основною гарматою та інтегрований у ту саму систему прицілювання, що дозволяє екіпажу ефективно перемикатися між основним і допоміжним озброєнням. 12,7-мм кулемет забезпечує додаткову вогневу міць у сценаріях, коли використання основної гармати непотрібне або недоцільне, таким чином розширюючи можливості ураження танка.

Крім того, KF51 Panther підтримує конфігурації для дистанційно керованих озброєнь (RCWS), таких як Rheinmetall Natter RCWS, озброєний кулеметом калібру 7,62 мм. Ці системи розроблені для ведення оборони впритул і для боротьби з дронами, додаючи критичний рівень захисту від нових загроз. Natter RCWS може підніматися вгору від -15° до +85°, що забезпечує широкий діапазон кутів націлювання, включаючи повітряні загрози. Ця гнучкість допомагає гарантувати, що Panther Evo Upgrade зможе захищатися від різних загроз з близької відстані та повітряних загроз, підвищуючи її загальну живучість на полі бою.
KF51 Panther також оснащений боєприпасами HERO 120, які розширюють його ударні можливості. Ці боєприпаси дозволяють танку вражати цілі за межами прямої видимості, забезпечуючи точні удари на великих відстанях. HERO 120 можна запускати з танка для ураження важливих цілей, забезпечуючи непрямий вогонь і доповнюючи можливості прямого вогню основної гармати. Ця інтеграція дозволяє Panther Evo Upgrade вражати ширший діапазон цілей, у тому числі прихованих або розташованих на відстані, тим самим підвищуючи її оперативну ефективність і універсальність у різних бойових сценаріях.


wheel-news.com