Оренда офісу в Києві - Новини Ю

Оренда офісу в Києві

26.03.2020   15:38    2430

Офісне приміщення – візитна картка будь-якої компанії. Тут проходять ділові зустрічі з партнерами та новими клієнтами, які обов’язково звернуть увагу на розташування приміщення і інтер’єр. Тому списувати з рахунків важливість даного моменту не можна. Якщо з якої-небудь причини придбання власного приміщення є неможливою, прекрасним виходом з ситуації може стати оренда офісу в Києві на сайті https://a-office.com.ua/uk/.

Плюси оренди офісу в Києві

Не можете купити власний офіс? Не варто засмучуватися! До послуги оренди вдаються як підприємці, так і власники добре відомих на ринку компаній. Тому, взявши приміщення в тимчасове користування, ви не робите нічого поганого.
Насправді оренда офісу дає наступні переваги:

 • Можливість швидкої перекваліфікації бізнесу. Іноді, пропрацювавши якийсь час в одній сфері, підприємець розуміє, що обраний вид діяльності не приносить доходу або доставляє занадто багато проблем. Користуючись послугою оренди, можна швидко перекваліфікуватися, змінивши приміщення на більш підходяще для ведення справ в новому секторі.
 • Мобільність. При необхідності компанія може переїхати в інший район, орендувавши більш підходящий варіант робочого приміщення.
 • Економія грошей. Купівля нерухомості обійдеться набагато дорожче, ніж оренда. Гроші, що залишилися можна вкласти в оборот. Збільшивши обсяг інвестицій, компанія почне заробляти більше.

ВАЖЛИВО! Орендуючи офіс, зверніть увагу на те, що проводити ремонт і здійснювати перепланування всередині приміщення можна тільки з дозволу власника!

Особливості вибору приміщення

Кількість оголошень, що пропонують підприємцям взяти комерційну нерухомість в оренду, досить велика. З цієї причини того, хто ніколи раніше не користувався подібними послугами, легко заплутатися в настільки різноманітному асортименті. Щоб орендувати офісне приміщення в Києві, діловим людям слід брати до уваги такі моменти:

 1. Місце розташування. Цей пункт важливий для тих, хто збирається брати клієнтів в стінах офісу. В даному випадку слід вибирати приміщення, що знаходяться в зручних районах. Слід звернути увагу на те, щоб офіс розташовувався поблизу транспортної розв’язки. Також потрібно буде врахувати наявність поблизу офісів конкуруючих підприємств: бажано, щоб вони розташовувалися в іншому районі міста.
 2. Наявність місць для паркування. Якщо компанія працює з товарами, потрібно парковка не тільки для легкового, але і для вантажного транспорту. Також необхідно подбати про наявність достатньої кількості безкоштовних місць для паркування для клієнтів.
 3. Час роботи бізнес-центру. Ідеальним варіантом буде цілодобовий графік роботи, що дозволить потрапити в офіс в будь-який зручний час.
 4. Інтер’єр. Наявність недавно зробленого ремонту і повну відповідність обробки сучасним тенденціям вітається. Однак в разі необхідності провести ремонтні роботи можна буде і самостійно, попередньо обумовивши даний момент з власником приміщення. Адже чим респектабельнее виглядає офіс, тим вища репутація компанії!

Особливості співробітництва

Оренда офісу – дорога послуга, тому співпраця сторін має бути підкріплено офіційними договором. Щоб захистити права орендодавця і його клієнта, в даних паперах прописують такі важливі моменти, як:

 • термін оренди із суворим зазначенням дати початку та завершення надання послуги;
 • розміри орендної плати, а також способи її внесення і форс мажорні умови, при яких вартість послуги може бути підвищена;
 • умови проведення ремонту;
 • обставини, при яких договір може бути розірваний однією зі сторін.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Бажано підкріпити договір актом, в якому буде описано стан офісу в момент підписання договору оренди.

Де орендувати офіс в Києві?

Виправити це для мене в пошуках підходящого офісного приміщення і швидко орендувати комерційну нерухомість на найбільш вигідних для підприємця умовах можна, звернувшись в агентство A-Office. Використовуючи пошукової фільтр сайту, можна знайти підходящі за вартістю і розмірами площі варіанти і орендувати приміщення, підписавши офіційний договір.

Відповіді на питання, що цікавлять можна отримати у менеджера компанії вже зараз, зв’язавшись з ним по телефону!

Adblock
detector