Велика Британія виділить £65 млн фермерам, які постраждали від посухи

Сьогодні,   16:17    143

Уряд Великої Британії готує пакет допомоги фермерам, які зазнали втрат через тривалу посуху та високі температури. На підтримку аграрного сектору планують спрямувати 65 мільйонів фунтів стерлінгів.

Велика Британія виділить £65 млн фермерам, які постраждали від посухи

Суха погода позначилася на врожайності зернових і кормових культур, а також на доступності води для тваринницьких господарств. Частина фермерів була змушена раніше використовувати зимові запаси кормів або додатково закуповувати їх.

Останні новини:  Повені та сильні шторми в Індіані забрали життя щонайменше семи людей

Допомога має бути спрямована на господарства, які найбільше постраждали від нестачі опадів. Детальні умови розподілу коштів визначатимуться окремо залежно від регіону та масштабу втрат.

Британські аграрії протягом літа неодноразово повідомляли про складні умови для вирощування культур. У частині районів ґрунт залишався надто сухим, що впливало як на врожай поточного сезону, так і на підготовку до наступних посівів.

Останні новини:  П’ять років правління «Талібану»: Афганістан досі майже не має міжнародного визнання

Посуха також створила додатковий тиск на водні ресурси. Фермерські організації закликали владу спростити доступ до резервних джерел води та прискорити погодження окремих заходів для підтримки господарств.

Пакет у 65 мільйонів фунтів має стати екстреною відповіддю на ситуацію. Водночас у галузі очікують довгострокових рішень щодо зрошення, зберігання води та адаптації сільського господарства до частіших періодів спеки.

Останні новини:  Спека змусила закрити європейський льодовик, де намагалися зберігати літнє катання на лижах

Джерело: https://agroportal.ua/news/mir/velika-britaniya-vidilit-65-mln-dlya-pidtrimki-fermeriv-cherez-posuhu