
Різкі стрибки температури — стрес для організму. Комфорт — +20…+25°C, усе вище — вже спека. Саме тому з’являються слабкість, апатія та головний біль — і це не завжди про втому.
Про це розповіла лікарка-кардіологиня Центру кардіології та кардіохірургії Олександра Телегузова у коментарі «Київ24» та пояснила, як коливання температури б’є по самопочуттю.
«Додаються також зміни тиску, зневоднення і стрес. Особливо це відчувають люди з мігренню — напади можуть частішати», — зазначила вона.
Фахівчиня радить пити більше води, уникати навантажень у спеку, користуватись SPF — щоб захистися від раку шкіри, меланоми тощо.
Сортувати: Нові Надіслати
-
Як менше втомлюватися на роботі: вчені назвали ідеальний графік перерв -
Чудовий напій для зниження холестерину -
Як покращити травлення – поради дієтолога -
Пастка для веганів. Вчені виявили приховану небезпеку в ультраоброблених рослинних продуктах -
Бактерії, стійкі до ліків, можуть ховатися там, де їх не шукають: вчені виявили нову загрозу -
Справа не в ліні: дослідження показали, чому люди звикли засинати під увімкнений телевізор

620