
Медики розповіли, що буде, якщо щодня їсти гірчицю. Цей продукт багатий на мінерали, фолієву кислоту та вітамін А.
Подробиці
Компанія Tracklements разом із вченими Університету Кардіффа в результаті досліджень з’ясували, що 10 г гірчиці у зернах (або 1 чайна ложка) ефективно знижує рівень холестерину в крові. Після її вживання спостерігається тенденція до зниження рівня холестерину у людей із високим ризиком розвитку серцевих захворювань, інсультів та судинної деменції.
Також гірчиця у зернах рекомендується до вживання пацієнтам з діабетом та людям у переддіабетичному стані. При щоденному вживанні вона нормалізує рівень глюкози у крові. Дослідники радять їсти її як харчову добавку, приправу або як заправку до салатів.
Насіння гірчиці є джерелом мінералів, зокрема, кальцію, магнію, фосфору і калію. Також вони містять фолієву кислоту і вітамін А. А листя гірчиці багате також на клітковину і вітаміни А, К і С.
-
Як покращити травлення – поради дієтолога -
Пастка для веганів. Вчені виявили приховану небезпеку в ультраоброблених рослинних продуктах -
Бактерії, стійкі до ліків, можуть ховатися там, де їх не шукають: вчені виявили нову загрозу -
Справа не в ліні: дослідження показали, чому люди звикли засинати під увімкнений телевізор -
Гіркий присмак схуднення: вчені попередили про дивний побічний ефект "Оземпіка" -
Чи дійсно щеплення небезпечні: медики розвінчали найпопулярніші міфи про вакцинацію

617