
Напевно, ви не замислювалися, чому в період холодів багато хто починає мерзнути більше звичайного. Натуропат запропонувала визначити причини того, чому ми мерзнемо.
У нормі температура нашого тіла підтримується на рівні 36-37 градусів, незначно вагаючись протягом доби. Така сталість температури забезпечується балансуванням механізмів тепловіддачі та теплопродукції, вироблених нашим організмом.
Якщо людина постійно мерзне, це може говорити про такі проблеми зі здоров’ям:
- Порушення у роботі щитовидної залози. Ви можете постійно мерзнути через нестачу гормонів тироксин і трийодтиронін. Саме вони відповідають за виробництво енергії у нашому організмі. При дефіциті енергії знижується температура тіла, що призводить до мерзлякуватості та непереносимості холоду.
- Порушений кровообіг. Погана циркуляція крові по організму призводить до того, що людина не може зігрітися. Однак його температура тіла залишається в межах норми.
- Знижений гемоглобін. Ця речовина відповідає за доставку кисню до органів та тканин. При нестачі гемоглобіну людина відчуває мерзлякуватість, слабкість і запаморочення.
- Нерухомий спосіб життя . Відсутність фізичної активності є причиною багатьох наших проблем зі здоров’ям, у тому числі й з постійною мерзлявістю.
- Стрес. Найчастіше цей стан супроводжується мерзлякуватістю.
-
Чому людям похилого віку корисно читати -
Ніякого ЗСЖ: 2 принципи «здорового» способу життя, від яких більше шкоди, ніж користі -
Без сметани: п’ять способів лікування сонячних опіків в домашніх умовах -
Дієтологи назвали овочі, які гальмують схуднення -
Які проблеми з очима можуть виникнути у різному віці -
Європу накриває смертоносний "тепловий купол": лікарі розповіли, як пережити екстремальну спеку

586