Ендокринологи пояснили, як уникнути набору ваги після 40

20.05.2026   06:07    1059
Ожирение

 

З віком набрати зайві кілограми стає набагато легше. При цьому позбутися їх, навпаки, набагато складніше. Ендокринологи пояснили причини цього явища.

По мірі старіння організму рівень статевих гормонів починає знижуватися, що змушує людей більше їсти. Люди стають менш активними у фізичному плані, оскільки ведуть розмірене життя. Це призводить до того, що вся зайва енергія трансформується у жирові відкладення. Саме з цієї причини багато людей набирають зайву вагу після 40.

Останні новини:  Медики назвали прості дії, які допоможуть швидко заспокоїтись

Щоб уникнути набору зайвих кілограмів, слід збільшити фізичну активність. Наприклад, якщо в 30 років достатньо ходити в спортзал один раз на тиждень, то після 40 років тренування мають бути більш частими. До речі, після 40 люди починають втрачати м’язову масу. Без тренувань за 15 років можна втратити 15% м’язів.

Останні новини:  Названо засіб, що стимулює роботу мозку літніх людей


inforoom.com.ua