ZF показала нову концепцію керма

11.06.2024   13:16    606

В останні роки автомобільна індустрія бачила безліч інновацій, проте кермо протягом останніх 20 років залишалося незмінним – подушка безпеки в центрі, кнопки круїз-контролю та інформаційно-розважальної системи з обох боків. Втім, німецька компанія ZF Lifetec вирішила змінити цю ситуацію, створивши нову концепцію керма, де є більше простору для елементів керування та покращена ергономіка.

Останні новини:  Tesla розпочинає випуск дешевих акумуляторів

У майбутньому водійська подушка безпеки переміститься з центру керма до його верхньої частини, звідки вона вистрілюватиме між ободом і маточицею, щоб «зловити» водія у разі аварії. Таке компонування дозволяє створити новий дизайн керма, де поперечна спиця може перетворитися на інтерфейс користувача, подібний до смартфона, і буде знаходитися в полі зору водія.

Останні новини:  Моторист пояснив, навіщо гріти двигун авто влітку

«За допомогою цієї нової концепції ми забезпечуємо свободу дизайну керма без шкоди для безпеки», – каже Харальд Лутц, керівник відділу розробок ZF Lifetec.

Наразі ведуться перші переговори з автовиробниками про серійне виробництво новинки, яка має бути готова до 2028 року.

ZF вже кілька десятиліть займається пасивною безпекою в автомобілях, виробляючи ремені та подушки безпеки по всьому світу, займаючи понад 20% світового ринку та маючи штат у 36 000 співробітників.

Останні новини:  Електромобілі для комфортної подорожі: список із 10 кращих моделей


avtomir.ua