Медведєв закликав викинути Шольца і Макрона “на помийку історії” після виборів до Європарламенту

11.06.2024   13:51    1721

Дмитро Медведєв, який є заступником голови РНБО, а в минулому – маріонетковим президентом, знову словесно атакував канцлера Німеччини Олафа Шольца. Напередодні він пообзивав його г*мнюком і протухлою ковбасою, а нині пропонує ще й “викинути на помийку історії”. І разом зі собою прихопити президента Франції Еммануеля Макрона. Так російський політик відреагував на вибори до Європарламенту.

Представник так званої “політичної еліти” Росії, чий мозок помітно виснажився через тривале вживання алкоголю, написав у Telegram всього кілька рядків. Він вважає вибори до парламенту ЄС провальними для нинішніх європейських лідерів й радіє з цього приводу.

Останні новини:  Московська біржа примусово конвертуватиме долари і євро в рублі

“Шольц і Макрон – у відставку! На помийку історії!” – написав Медвєдєв.

Його хвора уява вкотре змалювала міфічних “нацистів і бандерівців”, яких нібито й підтримують уряди Франції, Німеччини та інших європейських держав. Російський політик-алкоголік стверджує, що жителі Європи обурюються з цього приводу. А “недолуга” міжнародна політика лідерів країн Європи та проблеми з мігрантами нібито вже поклали край епосі Шольца і Макрона.

Останні новини:  Ніхто не вижив: у Росії розбився вертоліт

Попередні результати виборів до парламенту ЄС

Вибори до Європарламенту відбулись 6-9 червня. Результатів ще немає, проте за попередніми даними можна стверджувати, що Європу трохи тягне праворуч, але вона все ж втрималась по центру. Ми бачимо значні успіхи крайніх правих партій у Франції та Німеччині – однак вони все ж не змогли похитнути центристську більшість у Європейському парламенті. А головне, сталося те, чого так боялись у Росії: результат цих виборів відкриває шлях для чинної глави Європейської комісії Урсули фон дер Ляйєн залишитися на посаді ще на п’ять років – до 2029 року.

Також важливо, що у сусідній з Україною Польщі владна «Громадянська коаліція» зуміла отримати мінімальну перевагу над опонентами з «Права та справедливості». На третьому місці опинилася антиукраїнська «Конфедерація», хоч вона набрала втричі менше, ніж лідери списку. А у Словаччині програла партія чинного прем’єра Роберта Фіцо, відомого своєю антиукраїнською позицією й прихильністю до Росії. До парламенту пройшла словацька опозиція.

expert.in.ua

Останні новини:  Путін влаштував істерику з погрозами через постачання південнокорейської зброї Україні