Людям вдалося зняти відео про те, як малюк тюленя вчиться плавати

11.06.2024   09:40    234

Тюлені — ластоногі хижі ссавці, які пристосувалися жити не лише у водному середовищі, але також прекрасно почуваються і на узбережжі. Кліматичні зміни, що колись відбулися на Землі, змусили їх еволюціонувати і адаптуватися до води. Дивовижні істоти мають обтічну форму тіла і ласти, що допомагають їм активно плавати, розвиваючи швидкість до 25 кілометрів на годину. На землі вони поводяться більш спокійно і пересуваються незграбно. Товстий підшкірний жир, який вони старанно накопичують, заважає їм здійснювати швидкі рухи на поверхні.

Останні новини:  Ізраїльський пес-серфінгіст прославився на весь світ (ВІДЕО)

Тюлені є соціальними істотами і живуть стадами. Однак годування особин відбувається незалежно один від одного, відносини з родичами завжди миролюбні. Під час линьки вони допомагають один одному позбутися зайвої вовни і для цього труться тілами. Спілкування всередині стада відбувається за допомогою коротких звукових сигналів. Навіть під час відпочинку на узбережжі тюлені проявляють обережність до навколишнього оточення. Щоденне меню цих тварин складається з риби та інших морських жителів. Раціон змінюється залежно від обраного місця проживання. Дрібну здобич тюлень не жує, а просто підкидає над собою, відкриваючи пащу, і ковтає цілком. Більшість особин створюють пари, але є серед них самці, які утворюють цілі гареми.

Останні новини:  Стадо слонів у Південній Африці поласувало апельсинами з вантажівки, що зламалася

У період розмноження тюлені стають агресивними, борючись за увагу самок. Вагітність триває близько року. Дитинча завжди одне, воно народжується зрячим і повністю сформованим, але ще потребує молока матері і її захисту. Через місяць самка перестає годувати малюка, і у нього настає голодний період. У цей час він пробує почати доросле самостійне життя.

Останні новини:  Левеня підкралося до мами-левиці і смішно налякало її (ФОТО)

Дане відео було знято на Каліфорнійському узбережжі, де групи тюленів зайняли величезний простір пляжу. Тварини влаштувалися на безлюдній місцевості для того, щоб виростити своє потомство. Людям вдалося поспостерігати за однією з самок, яка старанно навчала своє дитинча плаванню. Уважна мати захищала своє потомство від докучливих чайок, попутно підштовхуючи його до води.