Volkswagen ID.7 отримав історичний найвищий бал у тесті ADAC

21.05.2024   15:33    806

Volkswagen ID.7
Volkswagen ID.7

Незалежні випробувачі ще ніколи не оцінювали автомобіль на “дуже добре”
Флагманська модель з сімейства повністю електричних ID. отримала загальну оцінку 1,5

Це флагманська модель з повністю електричного сімейства ID., яка також отримала найвищий бал у престижному тесті ADAC: Volkswagen ID.7 став першим автомобілем, який отримав середній бал 1,5 і, таким чином, загальну оцінку “дуже добре” в незалежному тесті, проведеному інженерами найбільшого європейського автомобільного клубу.

Нагадаємо: Volkswagen відмовився від планів щодо електромобілів, та переорієнтовується на плагін-гібриди

Щороку експерти “Загальнонімецького німецького автомобільного клубу e.V.” (ADAC) випробовують близько 100 автомобілів, оцінюючи їх за більш ніж 350 критеріями у семи основних категоріях. ID.7 отримав найвищі бали в категоріях двигун/привід (1.0), безпека (1.1), навколишнє середовище/екологічний тест (1.2) та комфорт (1.5). Електромобіль також вразив і в інших основних категоріях, які вплинули на загальний рейтинг: Наприклад, ходові якості (2.1), кузов/багажне відділення (2.3) та інтер’єр (2.4) були оцінені на “добре”. Оскільки дві категорії – екологія/екологічні випробування та безпека – мають найбільшу вагу, загальний бал для ID.7 склав 1,5, в результаті чого він отримав історичну загальну оцінку “дуже добре”.

Кай Грюніц, член правління, відповідальний за технічний розвиток бренду Volkswagen: “Ми дуже пишаємося і радіємо цьому фантастичному результату. Випробування автомобілів, що проводяться ADAC, є надзвичайно важливими і користуються великою повагою з огляду на статус організації як незалежного органу. У зв’язку з цим я переконаний, що цей рейтинг може зіграти важливу роль у переконанні великої кількості потенційних клієнтів зробити вибір на користь нашого повністю електричного седана”.

Останні новини:  Bugatti показала суперкар Tourbillon за 3,6 млн євро

Тест проводився на Volkswagen ID.7 Pro01  потужністю 210 кВт (286 PS). Особливо вразила його висока енергоефективність: зі споживанням всього 18,1 кВт-год/100 км в комбінованому режимі роботи в рамках екотесту ADAC Ecotest, електричний седан є однією з найекономічніших моделей в середньому класі. Тому він отримав оцінку 0,7 за підкатегорію “Споживання/CO2” і, як наслідок, також був нагороджений повними п’ятьма зірками в Екотесті, який є невід’ємною частиною випробувань автомобілів ADAC вже більше 20 років. Ця оцінка була перевищена лише в підкатегорії “Активна безпека – Системи допомоги”, яка отримала найкращий бал 0,6. І останнє, але не менш важливе: зі стартовою ціною 53 995 євро ID.7 Pro дешевше, ніж попередні моделі конкурентів, які отримали найвищі оцінки.
“Для нас дуже приємно бачити, що безпека, ефективність і комфорт – це не лише питання ціни”, – говорить Діно Сільвестро, керівник відділу випробувань транспортних засобів Технологічного центру ADAC у Ландсберзі-на-Леху.

Останні новини:  Китайська марка BYD отримує в Європі в 10 разів більше прибутку, ніж у Китаї

“Завдяки нашим комплексним методам тестування в сучасних випробувальних лабораторіях, наш тест транспортних засобів є одним з найповніших тестів ADAC щодо захисту прав споживачів і дозволяє порівнювати всі результати тестів без обмежень – незалежно від класу та ціни автомобіля”.

autoporady.com