У Словаччині підтвердили важкий стан Фіцо

15.05.2024   22:51    681
У Словаччині підтвердили важкий стан Фіцо

Фото: Getty Images

Роберт Фіцо зазнав важких поранень

Роберта Фіцо вже доставили рятувальним гелікоптером до лікарні Рузвельта в Банській Бистриці. Його забрали на ношах до реанімації.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо перебуває в «небезпечному для життя» стані. Про це повідомляється у першому повідомленні на його сторінці у Facebook після замаху на посадовця в середу, 15 травня.

Останні новини:  Мільйони за AMRAAM: названо ціну нових американських ракет для ЗРК та винищувачів

Вказано, що в нього стріляли кілька разів, «і зараз він перебуває у небезпечному для життя стані».

«Станом на зараз його перевозять гелікоптером до Банської Бистриці, оскільки дорога до Братислави зайняла б занадто багато часу, враховуючи необхідність невідкладного втручання. Найближчі кілька годин все вирішать», – йдеться в дописі.

Останні новини:  Канада оголосила про нові санкції проти РФ

При цьому не уточнюється характер поранень, але сайт Denník N стверджує, що словацький прем’єр отримав поранення в живіт, руки і ноги.

Також ЗМІ пишуть, що Роберта Фіцо вже доставили рятувальним гелікоптером до лікарні Рузвельта в Банській Бистриці. Його забрали на ношах до реанімації.

«Оскільки рятувальники накрили лежачого прем’єра простирадлом, не вдалося побачити, чи був він при свідомості і які у нього травми», – йдеться у повідомленні.

Останні новини:  Канада запровадила додаткові санкції за розповсюдження кремлівської пропаганди


korrespondent.net