Норвезько-німецький альянс розробляє нову далекобійну «суперракету»

14.05.2024   09:44    665

Норвезька Kongsberg разом зі своїми німецькими партнерами Diehl Defense і MBDA Deutschland розробить Super Sonic Strike Missile (3SM), передову систему зброї, яка готова переосмислити можливості удару на великій відстані.

Подробиці

Під керівництвом Конгсберга ця співпраця ґрунтується на колективному досвіді залучених сторін, використовуючи десятиліття досвіду розробки ракет.

Проект 3SM має на меті створити передову маневрену надзвукову ракету великої дальності, призначену для потреб оборони як Норвегії, так і Німеччини, з майбутніми перспективами для країн Альянсу.

Останні новини:  Годжес сказав, скільки часу потрібно НАТО для мобілізації

Вирішальним для успіху цієї ініціативи є інтеграція сильних сторін кожної компанії, об’єднання ресурсів і знань для досягнення спільної мети. Ці спільні зусилля передбачають тісну співпрацю з силами оборони Норвегії та Німеччини, а також їхніми відповідними дослідницькими організаціями, щоб забезпечити розробку ракетної системи світового класу, здатної протистояти зростаючим надводним загрозам.

Ейрік Лі, президент Kongsberg Defense and Aerospace, висловив впевненість у можливостях команди та наголосив на важливості співпраці з Diehl Defense та MBDA Deutschland. Томас Готтшильд, керуючий директор MBDA Deutschland, підкреслив важливість підібної зброї для протистояння в сучасних оборонних стратегіях, підкресливши потенціал проекту 3SM для зміцнення безпеки європейських країн.

Останні новини:  Фінська компанія Patria відкрила сучасний завод з виробництва бронетехніки в Латвії

Гельмут Раух, генеральний директор Diehl Defence, повторив ці почуття, наголосивши на колективному досвіді команди та трансформаційному потенціалі проекту 3SM. Разом ці компанії прагнуть розробити революційну ракетну систему, яка перевершить усе, що було досягнуто раніше, підвищуючи обороноздатність Норвегії, Німеччини та, можливо, інших країн Альянсу.

Спільна розробка ракети Super Sonic Strike Missile є важливою віхою в європейській оборонній співпраці, що свідчить про відданість інноваціям і колективній безпеці в епоху розвитку загроз.

Останні новини:  Українських біженців позбавлять грошової допомоги у Німеччині: названо причину


wheel-news.com