Названо продукти, які шкодять при грипі та застуді

22.05.2024   21:00    808

Правильний підбір продуктів харчування відіграє важливу роль у відновленні після застуди. Деякі страви здатні зміцнити імунітет, оскільки містять безліч вітамінів і мінералів. Але є і продукти, вживання яких під час і після простудного захворювання може завдати організму шкоди.

Цукерки та інші солодощі визнані одними з найбільш шкідливих при грипі та застуді. Що міститься в них рафінований цукор послаблює дію лейкоцитів, що сприяє зниженню імунітету і уповільнює процес одужання.

Останні новини:  Дієтологиня розвінчала поширений міф про корисний сніданок

Також під час хвороби не рекомендується вживати і молочні продукти – сир і незбиране молоко. Вони стимулюють вироблення слизу і згущують її, тому в організмі довше затримуються алергени.

Інший шкідливий продукт – картопляні чіпси. Як і все хрустке, вони викликають роздратування горла, що уповільнює процес його відновлення. Крім того сіль, що міститься в чіпсах викликає зневоднення і погіршує стан пацієнта.

Фруктові соки можуть бути корисні, але тільки в тому випадку, якщо вони не містять великої кількості цукру. Під час простудних захворювань краще віддати перевагу свіжовичавленому соку з високим вмістом вітаміну С.

Останні новини:  Названо продукти, які руйнують кишечник і гублять імунну систему