Окупанти продовжують будувати житло під іпотеку на місці знесених будинків маріупольців. Компенсаційне житло не видають. Людей залишають на вулиці. Тож містяни вийшли на акцію протесту.
![](https://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/05/mariupol-696x393-1.webp)
Про це повідомляє Маріупольська міська рада.
“Я народилася у 1942 році. Це моя друга війна. Ми з Черемушек, селища немає. 23 будинки стерти з обличчя землі. Залишилися лише котловани. 48 років прожила у будинку. Тепер кажуть – вам не передбачено житло”, – каже одна з учасниць пікету.
Більш того, окупанти змінюють адреси для новобудов. В результаті мешканці демонтованих будинків, на місці яких зводять іпотечне житло, втрачають свої права.
“У нас був будинок №86, а тепер вони додали літеру “А” і ми не можемо претендувати на житло. Вже два роки живемо у гаражі з дружиною та сином”, – розповів учасник протесту.
Маріупольці бачать, що окупанти лише наживаються на трагедії людей. Тож протестні настрої у місті зростають.