Миколаївські морпіхи провели ще одну успішну евакуацію цивільних з Вовчанська, який перебуває під постійними російськими обстрілами.
![](https://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/05/vovchansk-evakuacziya-1.jpg.pagespeed.ce_.l5HDbhhtvX.jpg)
Про це повідомляє пресслужба 36 Окремої бригади морської піхоти, яка веде бої з окупантами на Харківщині.
“Цього разу завдяки злагодженій роботі морських піхотинців чорного батальйону виведено групу з 9 людей. Всі евакуйовані – особи похилого віку. 16 днів вони провели у підвалі, ховаючись від російських КАБів”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, щопід час евакуації деякі з мешканців зазнали поранень та гострої реакції на стрес. У більш безпечній зоні бойові медики разом з психологом надали евакуйованим необхідну допомогу.
Одна людина потребувала госпіталізації, решту силами служби цивільно-військового співробітництва бригади було направлено до відповідних органів влади.