Батько вирішив показати сину в зоопарку справжнього лева, але той, видно, був у відпустці

23.05.2024   15:30    273

Відвідувачі зоопарку в Китаї хотіли подивитися на лева, але, схоже, не в цей раз. Адже в клітці з твариною на гостей чекав справжній сюрприз. Тепер керівництву доведеться пояснювати, де цар звірів і причому тут золотистий ретривер.

Співробітники зоопарку, розташованого в китайській провінції Сичуань, готові провалитися крізь землю, і винуватець — Африканський лев. Точніше, його мініатюрна версія породи Золотистий ретривер.

Що ж, власне, сталося? Річ у тім, що місцевий житель, який представився тільки прізвищем Танг, вирішив відвести свою дитину в зоопарк. Особливо батько хотів показати своєму чаду справжнього Лева.

Останні новини:  Жінка придумала, як перевірити за допомогою чаю порядність майбутнього чоловіка

Родичі з нетерпінням чекали зустрічі, але, як тільки перед ними постав грізний цар звірів, їм захотілося не бігти з усіх ніг, а сміятися. Замість ставного лева з пухнастою гривою, представленого на фотофлаєрі, в клітці сидів пес.

“Спочатку ми подумали, що прийшли не в те місце. Ми побродили трохи навколо клітки і все ж переконалися, що там повинен був знаходитися саме лев”, — розповів Танг.

Золотистий ретривер, схоже, і сам не розумів, що відбувається і чому незнайомі люди на нього так питально дивляться.

“І це Африканський лев? Він такий, бо ще толком не підріс? А взагалі на когось він все-таки схожий”, — посміявся Танг.

До співробітників зоопарку відразу ж з’явилися питання, і відповідь все-таки знайшлася. За словами одного з працівників, команда заповідника зараз намагається скорегувати умови в клітках, щоб тварини могли краще почуватися, а знак з левом і його фото ще просто не встигли перенести в інше місце.

Ретривер ж — вихованець власника зоопарку. Тварина, мабуть, виявилася у вольєрі зовсім випадково.

Останні новини:  Бульдог із Китаю вправно ганяє сходами на скейтборді

Однак Танг вважав відповідь досить сумнівною. На думку чоловіка, керівництво зоопарку навмисно привертало увагу левами і продавало квитки, усвідомлюючи, що в їхньому заповіднику цих тварин немає — ретривер був лише прикриттям.

“Гаразд, гроші — не така вже й проблема. Інше питання, як мені пояснити всю цю ситуацію дитині?”, — поділився чоловік.

Здається, тепер малюк завалить батька своїми “чому”, та й самому зоопарку доведеться несолодко, адже пояснюватися належить ще неодноразово.

Останні новини:  Тхір намагається подолати снігові замети, щоб вийти з домівки