![](https://newsyou.info/wp-content/uploads/2024/05/172ff9a3a5beb0d1a0fa2d45ab6e3238-single.webp)
Непроханий гість, який з’явився на день народження, цілком може зіпсувати і настрій, і свято.
Принаймні ця іменинниця була не рада, коли в орендовану нею віллу в Найсні (ПАР) прийшли двоє бабуїнів. Мавп цікавило зовсім не саме торжество, а, звичайно ж, частування.
Бабуїни не відмовили собі в задоволенні поласувати їжею та навіть алкогольними напоями. Плюс вони ще й забрали трохи алкоголю із собою. Напевно, побажали розслабитись у більш спокійній обстановці.