Росія заявляє про нарощування виробництва танків Т-80БВМ: нова ціль для ЗСУ

20.04.2024   08:31    301

Російський виробник основних бойових танків і ключовий гравець в оборонному секторі країни «Уралвагонзавод», продемонстрував збільшені виробничі можливості основного бойового танку Т-80БВМ.

Подробиці

Т-80БВМ є модернізованою версією Т-80БВ, основного бойового танка радянських часів, модернізованого для підвищення його бойових характеристик у сучасній війні. Удосконалена броня, додавання елементів реактивної броні, потужніший двигун і вдосконалені системи керування вогнем. Т-80БВМ оснащений 125-мм гладкоствольною гарматою, здатною стріляти різноманітними боєприпасами, включаючи керовані ракети, а також оснащений цифровою системою навігації та тепловізором для захоплення цілей у різних умовах.

Останні новини:  В порту Азов Ростовської області стався вибух та пожежа

Остання версія Т-80ВБМ була модернізована новою бронею та захистом "кліткою"
Остання версія Т-80ВБМ була модернізована новою бронею та захистом “кліткою”

В умовах війни в Україні Т-80БВМ широко використовувався російськими військами. Додаткова броня-«клітка» на Т-80БВМ спеціально розроблена для захисту від атак БПЛА та баражуючих боєприпасів.

За даними різних джерел, з початку війни в Україні російська оборонна промисловість істотно збільшила обсяги виробництва, зокрема танків і бронетехніки. Станом на 2024 рік Росія постачає армії близько 1500 танків на рік і близько 3000 бойових броньованих машин різних типів.

Останні новини:  РФ перекинула до Білорусі бойові вертольоти - соцмережі
На цьому фото виробнича лінія з десятками танків Т-80БВМ на заводі «Уралвагонзавод»
На цьому фото виробнича лінія з десятками танків Т-80БВМ на заводі «Уралвагонзавод»

Крім того, Росія розширила свої виробничі лінії на існуючих потужностях і відновила роботу раніше законсервованих заводів, щоб задовольнити вимоги триваючої війни. Це включає помітне зростання виробництва ракет. Наприклад, виробництво балістичних ракет «Іскандер» 9М723 значно зросло з 2023 по 2024 рік.Незважаючи на це збільшення, якість і довговічність російської військової техніки все ще викликає питання. Значна частина танків і бронетехніки — це відремонтовані одиниці з існуючих бойових запасів, що свідчить про можливий майбутній їх дефіцит, оскільки ці резерви вичерпаються.

Останні новини:  У російському Геленджику БПЛА атакували об'єкти біля "палацу Путіна" - ЗМІ

Російські військові також зіткнулися з проблемами через санкції, що вплинули на поставки компонентів, особливо із західних джерел, які були критично важливими для передових озброєнь. Хоча деякі санкції вдалося обійти, зокрема через альтернативні джерела з таких країн, як Китай, загальна ефективність цих санкцій у уповільненні посилення військового потенціалу Росії є дискутованою.


wheel-news.com