Медики назвали популярні продукти, які небезпечні для серця

19.04.2024   02:00    310

Захворювання серця, згідно зі статистикою, є одними з найчастіших причин смерті. Вчені розповіли, які продукти можуть привести до серйозних проблем з важливим органом. Багато з них можуть перебувати на кухні майже у кожного. Однак не всі здогадуються про смертельну загрозу.


Так, до списку небезпечних продуктів увійшли солодкі газовані напої. Згідно з дослідженням регулярне вживання штучно підсолоджених напоїв може призвести до підвищеного ризику серцевих захворювань, а також до підвищення артеріального тиску.

Останні новини:  Найнадійніші моделі бренду Lincoln на вторинному ринку

Прямо за газованою водою розташувалося м’ясне асорті. За даними Northwestern University, якщо їсти оброблене м’ясо всього два рази на тиждень, це може підвищити ризик серцевих хвороб на 3-7%.

Одним з найпростіших варіантів вечері є макарони. Однак фахівці застерігають: оброблені вуглеводи, «представниками» яких є білий хліб, білий рис і макаронні вироби, відомі як продукти з високим ГІ (високий глікемічний індекс). Вони можуть підвищити рівень глюкози в організмі до небезпечного рівня, що збільшує ризик хвороб серця і діабету.До переліку небезпечних для серця продуктів також увійшли енергетичні батончики, червоне м’ясо, смажена курка, кетчуп, арахісове масло зі зниженим вмістом жиру, оброблений фруктовий сік, ароматизовані Кавові напої і попкорн.

Останні новини:  Продукти, які можуть викликати анафілактичний шок і смерть