Ознаки виснаженого акумулятора в телефоні - Новости Ю

Ознаки виснаженого акумулятора в телефоні

10.05.2021   14:51    1049

Новітні моделі смартфонів оснащені батареями, які мають кращі характеристики в порівнянні зі своїми старими аналогами. Вони працюють у кілька разів довше, а також витримують перепади зарядів.

Кожне джерело живлення має певний термін, після якого потрібно виконувати заміну. Момент зносу настає у всіх моделей у різний час. Давайте розберемося, коли потрібно купити акумулятор Айфон, Samsung, Xiomi, Huawei або іншого бренду.

Зміни в роботі акумулятора

Якщо в роботі батареї з’явилися помітні зміни, варто пошукати, де продаються мобільні аксесуари. Звертайте увагу на перші ознаки зносу елементу живлення. Про це можуть свідчити такі чинники, як:

  1. швидка розрядка;
  2. довгий процес зарядки;
  3. поява шипів на графіку використання заряду (можна побачити в розділі «Безпека»);
  4. неправильне відображення відсотка заряду.

У будь-якому з цих випадків не варто виконувати будь-які маніпуляції з джерелом живлення. Це може призвести до більш серйозних наслідків. Правильне рішення — купити акумулятор у спеціалізованому магазині.

Нагрівання корпусу

Теплий телефон — це природне явище під час сильного навантаження або в процесі зарядки. Але надмірне нагрівання корпусу за умови мінімальної кількості ввімкнених додатків є однією з ознак виснаження елементу живлення. Щоб уникнути збоїв у роботі самого телефону, варто змінити джерело живлення.

Раптове вимкнення

Ще однією підставою для придбання нового акумулятора може стати раптове вимкнення гаджета. Зазвичай це відбувається без причини. На екрані не з’являються попередження, а значок індикації не світиться. Якщо телефон включився, то рівень зносу на межі.Бувають випадки, коли після раптового відключення, смартфон не працює взагалі. Екран може засвічуватися на кілька секунд, а потім відразу гаснути. Це пряма ознака виходу з ладу батареї. Швидко вирішити проблему допоможе заміна елементу живлення.

Здуття батареї

Особливо легко визначити цю ознаку власникам смартфонів зі зйомними акумуляторами. Але таких моделей у продажу стає все менше. Якщо ваш телефон має литий корпус, потрібно звернути увагу на кілька ознак.

Про здуття батареї свідчать: поява щілини між корпусом та кришкою, деформація задньої кришки, поява невеликих цяток на екрані. Якщо не виконати своєчасну заміну, роздута батарея може стати причиною короткого замикання або виходу з ладу самого смартфона.

Щоб уникнути передчасної появи подібних ознак, потрібно стежити за зарядом. Уникайте критичних позначок і намагайтеся вчасно реагувати на ознаки зносу. Це допоможе істотно збільшити термін експлуатації не тільки акумулятора, але і смартфона.

«Джерело: mobo.net.ua»

Adblock
detector