Поблизу парку «Знесіння» у Львові водій автомобіля спостерігав незвичну картину за участю дикої тварини. Керманич зафільмував, як руда хижачка впевнено перебігала проїжджу частину з впольованою куркою в зубах.

Про це повідомляє: місцевий телеграм-канал із посиланням на відео очевидця.
Несподівана зустріч на дорозі
Інцидент стався на вулиці Старознесенській, де водій авто помітив спритну тварину прямо під час руху. Хижачка зовсім не злякалася транспорту та швидко перетнула дорогу, тримаючи у зубах свій здобутий трофей.
Очевидець події зазначив: тварина поводилася дуже спокійно та попрямувала вбік зеленої зони.
Дикі тварини в міських кварталах
Фахівці пояснюють: поява лисиць у цій частині Львова є цілком природною через безпосередню близькість до ландшафтного парку «Знесіння». Дикі хижаки все частіше заходять на прилеглі вулиці у пошуках їжі, тому водіям та пішоходам радять бути уважними й не намагатися наближатися до тварин.

231