
Нотаріуска та блогерка Христина Горняк, котра нещодавно нарешті змінила прізвище свого ексчоловіка, шоумена Володимира Остапчука на своє дівоче, вирішила спробувати розвіяти один популярний міф про жінок.
39-річна кралечка відповіла на закиди стосовно того, що вона досі сама, бо її не обирають.
Думками Христя поділилася в Instagram.

Христина вже не вперше відповідає на вщипливі повідомлення від хейтерів
«Найдивніший міф, який досі живий, але викликає в мене сміх до сліз: якщо жінка сама — її не обрали… Мені часто пишуть: а шо ж ви така «класна», а ніхто не бере заміж знов?!», — написала вона.
«Чому, коли жінка не в стосунках, більшість людей автоматично думають, що проблема в тому, що її не беруть? Чому нікому не спадає на думку, що жінка може відмовлятися від стосунків не тому, що її не кличуть, а тому, що їй не підходить? Не подобається ставлення до людей. Не подобаються цінності. Не подобається спосіб життя. Не підходить ритм та амбіції. Не подобається запах тіла. Не подобається енергія поруч. Не підходять ритми в сексуальному житті, і багато багато чого може бути ще…», — зазначила Горняк.
Зі слів Христини, її дивує те, що суспільству так складно прийняти думку, що жінка може не погодитись бути там, де їй некомфортно.

Горняк запевняє: жінка може відмовлятися від стосунків не тому, що її «не беруть»
«А ще, обожнюю, коли кажуть, що право чоловіків обирати — це норма, а якщо обирає жінка, то одразу в неї завищені стандарти!… Та і взагалі, хто сказав, що бути обраною важливіше, ніж обирати? Для мене ні. Що скажете?», — поцікавилася вона в підписників.
pravda.com.ua

482