Наталя Валевська заінтригувала прихильників розмовами про можливе заміжжя та зізналася, що отримала від коханого каблучку.
Українська співачка Наталя Валевська вперше відверто висловилася про можливе заміжжя та стосунки з коханим чоловіком. Артистка розповіла, що отримала від обранця особливий подарунок — каблучку, яка одразу викликала чимало запитань у шанувальників. Під час інтерв’ю OBOZ.UA Валевську запитали, чи можна вважати цей подарунок освідченням. У відповідь співачка заінтригувала неоднозначною заявою.
«Можливо. Мені здається, коли люди вже не один рік разом, то це навіть не натяк і не гучна заява. Це просто природний розвиток стосунків», — поділилася виконавиця.
Втім, артистка наголосила, що сьогодні для неї значно важливішими є щирі почуття та гармонія в парі, ніж офіційна реєстрація шлюбу.
За словами Валевської, сім’я залишається великою цінністю, особливо в нинішні непрості часи, однак вона не вважає штамп у паспорті запорукою щастя.

Наталія Валевська. Фото: Соцмережі
«Для мене сьогодні щастя значно важливіше за будь-які формальності. Це цінніше, ніж штамп у паспорті, похід до РАЦСу чи велике святкування», — пояснила співачка.
Вона додала, що справжні стосунки будуються не на юридичних формальностях, а на взаємній турботі та бажанні робити одне одного щасливими.
Тож на запитання, чи принципово для неї вийти заміж, Валевська відповіла коротко та впевнено: ні. Наразі співачка цінує насамперед щасливі та справжні стосунки, а не їхній офіційний статус.
Читати по темі

683