Половинкіна розкрила правду про інтим із Цимбалюком: зізнання фіналістки «Холостяка»

Сьогодні,   07:49    130



Проєктна менеджерка Анастасія Половинкіна вперше відверто прокоментувала чутки про близькість із Тарасом Цимбалюком на проєкті. Дівчина розповіла, чим вони займалися, коли вимкнулися камери, та в яких стосунках залишилися після шоу.

В ексклюзивному інтерв’ю Славі Дьоміну фіналістка реаліті розставила крапки над «і». Анастасія зізналася, що навіть після завершення зйомок підтримує зв’язок із головним героєм, іноді спілкуючись телефоном та реагуючи на дописи в соцмережах.

Останні новини:  Прототип оновленого Hyundai Santa Fe згорів вщент під час тестів у Кореї

Правда про інтим на проєкті: що було поза камерами

Раніше переможниця шоу Надін Головчук натякнула, що останнє побачення Анастасії та Тараса могло завершитися інтимом. Половинкіна різко відреагувала на ці плітки, наголосивши, що конкурентки в той момент поруч не було.

Анастасія розповіла, що коли знімальна група залишила їх у номері, вони дійсно провели час разом, але це були душевні розмови, а не секс.

Останні новини:  Українські зірки у вигляді героїв Гаррі Поттера: як вони виглядають

На пряме запитання ведучого, чи був між ними інтим, дівчина відповіла категоричне «ні» та висловила здивування, що Надін взагалі взялася коментувати цю тему.

Зустріч у Буковелі та кінець почуттів

Ведучий також згадав спільну появу пари в Буковелі у грудні. Анастасія пояснила, що це був збіг: вони просто перетнулися, відпочиваючи різними компаніями.

«Ти повертаєшся в своє життя. Ти розумієш, що ти не подобаєшся людині… Я йому не писала сама. Він теж подумав, що мені треба дистанція. Я сходила до психолога», — підсумувала фіналістка.



blik.ua

Останні новини:  Морози вдарили по дизелю: водії платять тисячі