Які речі даються сучасним дітям дуже важко?

Сьогодні,   17:00    108
Джонас Харріссон пропрацював учителем близько 16 років, але в останні 5 років він став помічати жахливу тенденцію в поведінці дітей в класі. Він уже випробував усі можливі варіанти збереження дисципліни, він заохочував і вичитував дітей. Але одного разу вчитель зі стажем усвідомив, що цю проблему можна вирішити тільки вдома.

№1. Дітям нелегко в моменти, коли їм нудно …

Їм потрібно, щоб весь час що-небудь відбувалося. Будь ласка, припиніть балувати своїх дітей. Це зовсім не небезпечно, якщо іноді їм буде нудно.

Останні новини:  Як почистити мікрохвильовку: швидкі та ефективні методи

№2. Я зустрічав чимало батьків, які пишаються тим, що їхні діти навчилися рахувати і читати ще до того, як пішли в школу

Не хочеться вас розчаровувати, але читати і рахувати вони і так навчаться в школі досить швидко. Краще замість цього вчіть їх з дитинства, як потрібно грати, як бути хорошим другом і ділитися з іншими.

Джонас жахливо втомився від того, що постійно доводиться розбороняти дітей, які не хочуть ділитися один з одним матеріалами та іграшками. Йому також стало дуже важко примушувати дітей зробити що-небудь без використання техніки або те, що їм незвично.

Остання (і найважливіша) річ, про яку Джонас попросив батьків, – це навчити їх цінувати всі хороші речі в їх житті!

Останні новини:  Чотири слова на "и" в українській мові, про які ви точно не знали

№3. Третій момент – це те, що дітям важко висловлювати подяку, як іншим дітям, так і дорослим

На жаль, від сьогоднішніх дітей замість цього частіше можна почути “А можна мені ще?” або “Чому тільки один?” Що ж сталося з “Дякую”? Куди пропало це слово?

У мене поки немає дітей, але коли вони будуть, я обов’язково навчу їх грати з іншими, бути хорошим другом, висловлювати подяку і не боятися того, що іноді буває нудно. Коли вони навчаться цьому, тоді я навчу їх рахувати і читати …

Останні новини:  Посібник для втомлених батьків або що робити, якщо дратує власна дитина

Джонас вирішив ще раз нагадати батькам про доброту, подяку, повагу і інші важливі якості, які потрібно починати формувати з раннього дитинства, коли діти найкраще вбирають знання.